Sospiro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2018. március 8.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria, online

2012-es, orientális-virágos női illat.

Fejjegyek: rózsa, sáfrány

Szívjegyek: cédrus, pacsuli

Alapjegyek: pézsma, dohány, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emli70

2018. április 6.

Nekem az ilyen jellegű illatokban semmi szépség nincs. Nekem ezt egyáltalán nem jó érzés viselni, semmi női báj. 2 ml-es mintám van, pont azért rendeltem, mert itt és főleg a F-án annyi jót olvastam, de ez számomra egy óriási csalódás. Rózsa, sáfrány, füst, erő igen, nulla vanília, pézsma, a mérleg nyelve a bőrömön tesztelve még csak nem is uniszex, inkább a férfi illat irányába tolódik. Ráadásul tényleg horror áron, tuti, hogy az Ajmal parfümök között, töredék áron van szinte ugyanez a női parfümnek nevezett pacsuli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Marcsi66

2018. március 8.

A legszebbek sorában,is kimagaslik,,,,'Tűzvörös érzelem' én megtoldom egy könnyzáporral még,a minőségnek és a léleknek áldozva jeligére,,,,
Női parfümként van feltüntetve,szerintem meg nagyon is uniszex,Úgy lehet elképzelni,mintha egy férfi szívéből nyílna ki a rózsa,és a kedvese szelleme is életre kelne
Férfias ez a mélyvörös rózsa,spanyol sáfrány izzítja és mélyíti,majd leheletnyi finom szivar parázslik,egy kis füst megjelenik,,a vanília öblössé,teltté varázsolja,,félédes,,
Nagyon gazdag,mindenképp pozicionál,,,,,ha lenne belőle,én kizárólag csak alkalmi,esti viselethez fújnám,érdemes megismerni,viszonyítási alapnak felettébb,ultra tartósság

up, Aki esetleg őrá vágyik,,,,Best Parfüm Pláza fele annyi kerül mint máshol,érdemes más miatt is felkeresni az oldalt!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

stylo

2017. november 16.

Hát...ez tényleg egy nem mindennapi illat. Annyira tömény és bódító, hogy egy csepp is épp elég vagy még annak is csak a fele. Hétköznapokra semmiképp. Szívtiprásra mindenképp, hacsak a kábulatból nem lesz ájulás. Nekem tetszik ez a mélyen felkavaró illat, bár csak félve merem használni. Valaki mindig megjegyzi: de jó illatod van, új parfüm?, mit használsz stb. Néha azt gondolom, hogy így próbálják finoman jelezni, hogy mossam már le, mert meg kell tőle fulladni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.