Egyéb

Ár:   1345 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FeketePiroska, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A makadamia dió olaj gazdag telítetlen zsírsavakban: omega 3, 6,9, valamint A, B-vitaminban és bőrfiatalító E-vitaminban, óvva a haját és a bőrt az idő előtti öregedéstől. Bőrápolóként erős regeneráló hatású- hatásosan regenerálja a felhám hidrolipid rétegét, szabályozza a hidratálás szintjét és serkenti a a sejtmegújulást. Emelett gyulladáscsökkentő hatású.

Ajánlott: érett és száraz bőr hidratálására; terhességi csíkok megelőzésére, striák, cellulitisz halványítására; hajhagymák megerősítésére; száraz és töredezett haj kezelésére

FeketePiroska

2015. június 4.

Finom rózsa jellegű keleties illata van. Elég folyós olajról van szó, bőrbe könnyedén beszívódik.
Hajvégápolóként használva a következő mosásig megtartja az illatát. Nem mondanám, hogy zsírosítja a hajamat, bár felvitel után kissé nehézkesen szívódik fel. Mielőtt begöndörítem(hajcsavarókkal) a hajamat egy cseppet szét szoktam oszlatni a hajvégeimen , így szép csillogó fürtöket kapok végeredményül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate