Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Biankaa, az összetevőket feltöltötte: Magneto, Módosítva: 2016. december 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Színezett krém a pattanások kezelésére. Kapható sötét és világos színben

Hatóanyag: Clotrimazolum 10 mg-1g paszta

Segédanyagok: stearomakrogol-250 sztearát, stearomakrogol 1000, oktyldodekanol, pirrolidon, gliceril-sztearát, közepes láncú trigliceridek, titán-dioxid, sárga vas-oxid, barna vas-oxid, fenethylalkohol, nátrium-citrát, laktóz, citromsav, illat, tisztított viz.

amygdala0131

2019. május 28.

Imádom, a bőrhibákat ez fedi a legjobban. Csak kis mennyiségben szoktam használni a problémás területen, alapozó alá. A pattanásokat leszárítja, a hegeket eltakarja. Olcsó, és mivel kis mennyiség is elég belőle, nem kell gyakran újat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

agikov

2016. október 24.

A kozmetikusomtól kaptam egy kis tégelybe a világosabb árnyalatból, hogy kenjem, ha gyulladt pattanásaim vannak.
Nagyon jól fed, viszonylag jól el lehet dolgozni a bőrön. Felvitel után nem sokkal fénylik a kezelt felület, és könnyen lejön, úgy egy fél nap után el is kopik az arcomról.
A pattanásaim nem múltak el tőle, de legalább nem ront a helyzeten, mint sok esetben más alapozók szoktak...
Télen gyulladt pattanások elfedésére használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Télen gyulladt pattanások elfedésére használom.

Magneto

2015. június 6.

2 féle színben kapható ha jól emlékszem /gyógyszertárból/, évek óta használom, mindkettő színt, összeszoktam keverni eltérő arányban az évszaktól függően hogy ne üssön el az arcbőrömtől, hagy egy enyhe maszkos hatást, ha sok gyógyitani és takargatnivaló van a teljes arcbőrön, részein, jól fed! enyhén szárít kezdetben de egész napos viselete során csillogást fénylést ragacsos érzetet hagy, és a ráncokba belefészkeli magát. Téli időszakban preferálom inkább, nem szereti a bőröm nagy melegekben viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

Dana1983

2013. november 11.

Én se bírtam ki és megvettem a világosabbat. Az tuti, hogy nagyon kevés kell belőle, egész jól fed bár azért csak néhány órát bír ki rajtam, utána eltűnik. Eddig a pattanásokon nem segített. Én ujjal viszem fel, simító mozdulatokkal. Majd meglátom hosszabb távon, de korrektornak nem rossz. Jól el lehet dolgozni, a színe nem üt el a bőrömtől (persze csak ha vékonyan kenem), nem szárít, nem zsírosít, új pattanásom nem lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 11.

Lyah

2013. november 9.

Nem bírtam ki, megrendeltem. mstindigo, egy próba adag? :)
A világosat rendeltem, ami egy kicsit jobban is passzolhatna a bőrszínemhez, de a sötétebb biztos, hogy túl sötét lett volna. Ami még meglepett, az az állaga. Olyan, mintha felkenhetném kézzel, ütögetve, de nem jött össze. Ecsettel működött. Nem segített a gyulladáson, de nem is lett rosszabb a helyzet, viszont valóban jól fed, csak nekem kell rá púder, hogy beleolvadjon a bőrszínembe. Még azon gondolkodom, egy kis tégelyben valamennyit összekeverek egy kis hidratálókrémmel, úgy talán ujjbeggyel is működne, de attól tartok ez befolyásolná a többi tulajdonságát. A mennyiség viszont nagy, és meglepően kis mennyiség lefed mindent, amit kell, ezzel az ecsetes módszerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Nem bírtam ki, megrendeltem. mstindigo, egy próba adag? :)

Dárti

2013. október 23.

Sziasztok!
Én ismerőstöl kaptam a light típúsút, aki ugyan csak ezt használta. Nekem csodákat művelt, tényleg nagyon könnyen használható és jótékony, a nyári időszakon én leizzadtam (tényleg nehéz), de meglepő módon mégsem gyulladt be alatta a bőröm, szóval tényleg szuper.
Viszont azóta sajnos egy patikában sem találtam, és nem tudom honnan tudnék beszerezni. :(
Ha valaki tudja milyen árban van és pontosan hol lehet megvásárolni, az írja meg, tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Sziasztok!

Biankaa

2013. augusztus 27.

Nekem is a kozmetikusom ajánlotta és nagyon bevált, de én inkább télen használom mert nekem nyárra kicsit túl nehéz de ténnyleg jól fed és láthatóan kevesebb pattanásom lett tőle mint más alapozóktól. Nekem majdnem egy évig elég volt szóval megéri az árát. Én innen szoktam beszerezni http://pattanasellen.hu/spl/229152/Smink

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Maniac

2013. augusztus 20.

Ez egy nagyon jó termék! 2 árnyalatban lehet kapni, nekem elég a világosabb is. Csak egy pöttynyi kell, annyi, mint egy korrektorból, nagyon szépen fedi a pattanásokat, és közben a gyulladást is lehúzza. Nagyon jól illeszkedik a bőrszínhez, nem üt el sosem, mindegy, hogy télen vagy nyáron használom.
Nagyon hasznosnak gondolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Nagyon hasznosnak gondolom!