Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Springfield üzletek

Vendy254

2017. október 14.

Kicsit édes illata van számomra. Egész jól megmarad az illat bár legalább egyszer újra kell fújnom magam. Árához képest egész jó. Bár szerintem az ember ne várjon sokat egy parfümtől amit ruházati boltba vesz :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

FKingu

2016. május 10.

Hétköznapokra könnyű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hétköznapokra könnyű illat.

Csui

2016. február 15.

Nagyon kellemes, nőies, lágy illat. Rajtam nagyon jól működik, bár semmiképpen sem az a kategória, amit hat méterről meg lehet érezni (jobb is, hiszen ennélfogva... intimebb).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 15.

tittus

2014. december 2.

Már jó régen (4 és fél éve) használtam, de még mindig emlékszem rá, hogy mennyire szerettem. Közepes tartósságú, jó ár-érték arányú parfüm, az illata nálam nagyon betalált :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

ankamano

2014. május 26.

Szeretem a parfümöket. Nem elsősorban parfümöket gyártók közül szerintem a Springfield-esek a legjobb illatok, és közülük, ez az eredeti tetszik a legjobban. Tényleg nem olyan tartós az illata, de mindig jólesik, mikor újra megérzem. Könnyed, visszafogott és finom. Sokkal többért is kaphatók nem túl tartós illatok. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

kdorc

2013. július 1.

nekem az illata nagyon bejött, de sajnos tényleg csak 2-3 órán át érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 1.

nekem az illata nagyon bejött, de sajnos tényleg csak 2-3 órán át érezni

Cory

2013. április 10.

az egyetlen "ruhabolti illat", amit használtam, nem rossz, de pár óra múlva már sehol sincs

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

eprecs

2013. március 31.

Bementem a westend springfieldbe fújtam egy kicsit magamra majd rohantam par kört és félóra elteltével megszagoltam, hát meglepődtem..Nagyon jó elöször virágos laza illatnak tünt majd miután kibontakozott egy erőteljes nőies vadóc illat lett belőle ami azért is lepett meg mert a springfield a ruháiban egész mást tükröz olyan kis visszafogott, 'cuki' az imidzsük. Ezt az illlatot inkább a nőiesebb,extravagánsabb csajokon tudom elképzelni egy visszafogotabb lányon visszásan hathat. Nálam csak azért 4p mert lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Alice83

2012. június 21.

Meglepően jó, de nem venném meg mert kissé átlagos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 21.

Meglepően jó, de nem venném meg mert kissé átlagos..

bogibooo

2012. március 27.

nekem ez az illat csak kb. harmadik illatozásra jött be, de akkor nagyon. elsőre nem tetszett, de valamiért megszaglásztam az üzletben másodszorra is, akkor már megfogott benne valami, majd harmadszor nagyon megszerettem és meg is vettem. Szerintem elég megosztó illat, kell hozzá egyfajta egyéniség,hogy valakinek jól álljon, de nekem bejön. Kicsit lehetne tartósabb, de megy az ötös!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.