Egyéb

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2016. május 18.

Kategória:   Egyéb

Kend be a bőröd vele ahól szeretnéd hogy csillogj! Vagy akár a hajadra, vagy sminkre.

Vízzel lejön.

LiiL

2019. október 22.

Nyári fesztivál szezonra vettem, és arra tökéletesen megfelelt. Sőt a következő 20-ra is elég lenne, mivel elég kevés kell belőle.
Ennek ellenére viszonylag tartós, bár én csak arcra használtam, hajra nem. Szépen lehet vele dolgozni, és beépíteni a sminkbe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

CataKatinka

2016. május 13.

Nekem is sok emlékem fűződik hozzá, amikor még gyakran jártunk diszkóba bulizni, sokszor használtam. imádtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Nicu

2014. március 1.

Jaaj, ilyenem nekem is volt :) Kb. 16 lehettem, bulikba én is kentem dekoltázsra, hajra, barátnőimmel együtt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

zdoreebaba

2014. március 1.

Atyám!
Rengeteget használtam 15 évesen a sulibulikban barátnőimmel. Olyan jó újra látni ezt a krémet. Rengeteg csodás emlék fűződik hozzá.
Mindig ezzel a krémmel tűntem ki az osztályban, amikor megtudtam, hogy az iskolában valamilyen buli lesz. Elmentem a Rosmann-ba, megvettem és minden lányt bekentem vele, természetesen magamat is. Először meg voltam ijedve, nehogy kipattogjak, vagy allergiás legyek bármely összetevőjére, mert akkor balul sült volna el a buli. Azonban nem így történt. Mindenki csillogott-villogott. A hajunk, az arcunk és a testünk is. Nagyon király partitermék! Az az egy probléma, hogy mostanában nincs időm semmilyen party-ba eljárni, azonban 14-15 évesen mindig hasítottam a bulikban. Imádtam ezt a krémet. Az illatát, a hatását: megszépített mindenkit egy éjszakára. Örök emlék marad! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Atyám!

dori010

2013. július 11.

Anya pár éve vette a Rossmannban. Még mindig van, szóval tuti veszek, ha elfogy.:) Hajra és arcra próbáltam, nekem nagyon tetszik.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 11.

Pampilla

2013. február 18.

Karácsonykor és Szilveszterkor szoktam használni,illetve legutóbb amikor az Operában voltam,ezzel tettem ünnepivé a sminkem.Hajra még nem próbáltam,de most már kiváncsi vagyok ott hogy teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

Jelizz

2012. november 30.

Rossmannba lehet kapni, olcsó, jó kis bohókás szer ((:
Szemre, arcra, hajramnyakra, szájra is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Rossmannba lehet kapni, olcsó, jó kis bohókás szer ((:
Szemre, arcra, hajramnyakra, szájra is jó!