Egyéb

Ár:   $30   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ccp, Módosítva: 2017. július 1.

Ár:   $30
Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok

SugarBearHair vegán, zselatin, tej és glutén mentes cruelty-free hajvitamin az USA-ból.

1 doboz 60 darabot tartalmaz és naponta 2 db gumi tabletta javasolt.

Valentina90

2020. április 19.

Három hónap után én a hajamon semmiféle hatást nem tapasztaltam. Tényleg..semmi az ég világon. A lemezes és iszonyú gyenge körmeim viszont brutálisan erősek és egészségesek lettek. Viszont csak két csillag,mert hajerősítés céljából vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

berenyiagness

2019. április 15.

A sok pozitív visszajelzés miatt én is kipróbáltam a vitamint de nekem egyáltalán nem vált be. Három hónapos kúrának járok a végén de pozitív jelzőket sajnos nem tudok róla írni. A hajam nem nőtt tőle, babahajak sem lettek látványosan többen, sem a körmöm sem a bőröm nem lett szebb sőt több pattanásom lett mint azelőtt. Nyilván nem vártam 2x olyan dús hajat és hajnövekedést mert mindenkinél más a hatási idő és mérték de a bőrömön megjelent pattanások miatt csak negatív tapasztalataim lettek. A többiekhez képest nekem még az íze sem ízlik a kettő is nehezen csúszott le naponta nem hogy egy egész doboz, sőt az utóbbi napokban már rá sem néztem. Amennyire fel volt a termék népszerűsítve és promótálva annyira okozott csalódást úgyhogy én biztosan nem leszek a további fogyasztója , ennek ellenére aki szeretné adjon neki egy esélyt de közel sem lesz akkora hatása mint amilyennek azt leírták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Dia82

2019. április 14.

3 dobozzal vettem, az első doboztól havi 2,5 cm-t nőtt a hajam lemértem, meg rengeteg babahaj szinte még egy fru frum lett, bedúsult ahol nem is volt hajam én nagyon elégedett vagyok vele, viszont a hajam minőségében nem történt változás. Bőrömnek nem ártott a sok biotin, de nagyon éhes vagyok tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

laracroft

2018. november 14.

Sajnos nekem ettől az embertelen adag biotintól rettenetesen csúnya, gyulladt pattanásaim lettek, így számomra a termék használhatatlan. Egy hónapig próbálkoztam, végül a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Gabica28

2018. szeptember 11.

Valamilyen hatása biztos, hogy van ugyanis a lábamon a szőrt naponta lehetne borotválni.
Az íze isteni, egyszerre bezabálnám filmezés közben az egészet. 4*-ot adok mert szerintem az ára irreális... Nem hiszem, hogy ettol lesz foldig ero hajam, csak sajnos nem birtam ellenállni neki, ugyhogy egy proba miatt megvettem. Ha elfogyott az egesz doboz még írok véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Fruzsika941210

2018. augusztus 15.

Letelt a három hónapom :) de meg van ezen kívül ket teli doboz igaz ,hogy vagattam a hajabol de nőtt :) nos ez lehet a jó idő is mert nyáron gyorsabban nol állítólag a haj az ize 5* finom gumicukor meg tudnám enni az egész dobozzal és tényleg maci mániás vagyok így öröm be venni de ugyanúgy ahogy a többi hajkapszulanak nem kell be dőlni segítheti a haj növekedést de nem fog egy hét alatt 50centit nőni a haj sőt három hónap után se :) szerintem egy kaptafara megy mind segít valamit vagy az ember be beszéli magának ?Nemtudom .Tobb mint egy évig a hairburstot szedtem attól se lett talpig erő koronam :D de mégis hiszek nekik kicsit :) Meg kevés vitamint fogyasztok alapbol így próbálom magam nyugtatni ,hogy ez elég de minden esetre kényelmesebb be venni mint egy óriás kapszulat :) nekem alapbol szokitett hajam van és amúgy irtó lassan nőtt ezekkel novoget másnak tudom alapbol nol minden nélkül de hát nem lehet mindneki rapunzel.Oktober elején a magic hairt fogom ki próbálni 6honapos kúra :) de ha letelt meg a maradék ket hónapom a macikbol írok :*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Doresz94

2018. március 24.

Lassan kettő 2 hónapja használom. Az íze nagyon finom, cukorka ízű.. Az eredmény szemmel látható, tele vagyok új baba hajakkal, és a hajam is gyorsabban nő.
Pozitív még, hogy a szempillám és a körmöm is erősebb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Pozitív még, hogy a szempillám és a körmöm is erősebb lett.

Scara

2018. március 1.

Hát ez irtó aranyos ☺ Nem szeretem a kapszulákat, így eddig a magic hair pezsgőtablettát ittam és teljesen elégedett vagyok vele, de azért már nézegettem ennek a gumimacinak a hirdetéseit. Gondoltam majd ebből rendelek, ha az aktuális hajnövesztő készlet elfogy.
Tegnap viszont megláttam a kedvenc fodrászkellékesemnél és jött velem haza.
Nagyon tömény gyümölcsillata van a dobozban, de az íze már nem olyan intenzív, hanem kellemes, finom.
Csillagokkal majd akkor értékelem, ha már szedem 1-2 hete, hiszen a már említett másik hajnövesztő kapszulája is 3-4 nap elteltével kezdett gyomorpanaszokat okozni.

Upd: 2 doboz elfogyasztása után úgy gondolom, hogy szívesen megvizsgáltatnám, hogy vajon tényleg tartalmazza-e a dobozára írt vitaminokat. Elvileg látványos hatása kellene hogy legyen, főleg úgy, hogy a jóval kevesebb biotin tartalmú magic hair pezsgőtabletta látható eredményt hozott a hajam állagában, kezelhetőségében már 1 hónap után.
De amióta erre váltottam, mintha kezdené a hajam elhagyni magát. Szóval bármennyire is cuki, pénzkidobásnak tartom hatékonysága szempontjából és a dobozát Haribo macikkal töltöm fel a feeling kedvéért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Tegnap viszont megláttam a kedvenc fodrászkellékesemnél és jött velem haza.

doris92

2018. január 11.

Rengeteg hajvitamint próbáltam már, de eddig ez volt messze a legjobb. Alapból is kb 1 centit nő a hajam, és eléggé sűrű, de ez a vitamin még ezt is überelte! Havonta 2 centi hajnövekedés, és brutál módon besűrűsödött a hajam egy hónap után. Sőt, én már egy hét után észleltem a változást: sokkal puhább, fényesebb és könnyen kezelhető lett a hajam. Én imádom, kúra szerűen végigcsinálok mindig 3 hónapot, általában fodrász után, és én nagyon elégedett vagyok vele. Az ára nem olcsó, de ez legalább használ is, és már itthon is forgalmazzák. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.