Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzTellsIt, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   $2
Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló, hosszan tartó, hidratáló hatású ajaktinta. Közepes fedésű, kiegyenlíti az ajkak tónusát. Akár 8 órán át tartó fény és szín.

6 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SzTellsIt

2016. november 2.

Online rendeléseim egyik pozitív csalódása. Ez a koreai kis tinta olyan masszívan ragaszkodik az ajkamhoz, hogy még másnap is látszik. Nagyon jó illata van, kevés is elég belőle, nem szárít, szép színekben kapható. Nekem a 3-as árnyalat van meg. Nagyon szeretem, mert természetes hatást kelt, tényleg csak színez, nem ordít róla, hogy rúzs van rajtam. Egy csillagot csak azért vontam le, mert hosszú idő mire ideér, ugyanis csak online kapható. A csomagolása pedig űbercuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.