Egyéb

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a Suncoat növényi körömlakkeltávolító fermentáció által nyert kukoricát és E-vitamint tartalmaz. Olajos állagú, nem szárítja ki és nem színezi el a körmöket.

Ez a körömlakkeltávolító a vízalapú és a hagyományos körömlakok esetében is kiváló. Aceton mentes, biológiailaig lebontható és vegán.

Dyana91

2021. március 5.

Még egy évvel ezelőtt vettem meg körömlakkjával együtt, de azóta is csak a fél tubus fogyott el.
Terhes voltam és olyan körömszínező alternatívát kerestem, ami biztonságosan használható, így erre esett a választásom.
Úgy érzem ez egy nagy pénzkidobás volt.
Adagolója praktikus, rá kell helyezni egy vattakorongot és lenyomni, ezután automatikusan rákerül a folyadék. Illata pozitív, egyáltalán nem kellemetlen, csak a hatása semmilyen. Olyan, kintha tiszta vízzel törölgetném át a körmeim, a körömlakkot alig oldja. Erős dörzsölgetések árán sikerül megszabadulnom a körömlakktól, utána olajos réteg marad a körmökön. Szárítani legalább nem szárít.
Az biztos, hogy nem veszem meg újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Úgy érzem ez egy nagy pénzkidobás volt.
Az biztos, hogy nem veszem meg újra!

Illatanyagok: D-Limonene