Egyéb

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   48 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: cseenge, Módosítva: 2016. január 11.

Kiszerelés:   48 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A bőr, haj, köröm egészségéért!

Összetevők: kovaföld, kalcium karbonát, kapszulahéj, zselatin, deminerizált víz, titán dioxid, rikalcium-foszfát, cink szulfát monohidrát, csomósodást gátló anyag, étkezési savak magnézium sói, d3-vitamin, biotin

gubas

2017. július 13.

A hajam zsírosabb lett tőle, viszont több babahajam is lett, azaz olyan, mintha beindította volna a hajnövekedést. A zsírosodás miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Gerda26

2017. április 22.

Nem is tudom, mit kéne éreznem a használata során, de nekem nagyon hullik a hajam, és erre ajánlotta a fodrászom, hogy használjak kalcium- kovaföldet. Én nem igazán éreztem drasztikus változást, talán egy kicsivel kevesebbet hullott a hajam, de nem szüntette be teljesen. Kétségbe is vagyok esve kicsit emiatt, mert nem tudom, mi lenne a leghatékonyabb erre, és emellé még a körmöm is nagyon töredezik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Ermyan

2016. május 19.

2-3 dobozzal már beszedtem, mostanra azért nem nagyon veszek észre különbséget. Amikor elkezdtem szedni akkor viszont megváltoztatta hajam textúráját, sokkal egészségesebbnek éreztem, az amúgy nagyon vékony szálú hajam. Én csak napi 1-et szedtem be belőle, de így is elég volt. Nem lettem tőle pattanásos, éhes, nem híztam. Annyi bajom van vele hogy önmagában kevés az én hajamnak, de aki szívesen tenne vele egy próbát annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

cseenge

2016. február 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hajnövesztés miatt vettem meg, szépen teszi a dolgát, növöget a hajam, de egy hónap után még nem látványos az eredmény, viszont a körmöm és a szempillám nő, mint az őrült, nagyon látványos, a körmöm betonkemény, egyáltalán nem törik, nem szakad be. Nem lettem tőle pattanásos, mint a Rossmanos kovaföldes cucctól, éhes sem lettem tőle. Imádom, újra fogom venni!! 1500Ft a Dm-ben, ez 24 napi adag, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.