Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erbo, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Erbo

2014. május 16.

Igazabol nem vagyok teljesen tisztaban, hogy ez cukor gyanta e vagy sem. Amugy a romaniai DM-ben vettem, nem volt tul draga.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 16.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate