Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. február 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Megszabadítja a fogakat a lerakódásoktól, és rövid idő alatt visszadja a ragyogó mosolyt. Kiváló minőségű természetes hatóanyagai teljesen biztonságosak.

Összetétele: kovaföld, kaolin, kálcium, borsmenta, narancsolaj.

tenyitomi

2018. szeptember 30.

Hasonló van nekem is ezért ide írom a véleményem,annyi csak a különbség hogy nekem plusszban illite is van benne meg 40 grammos,és Bjuti a neve.Hónapok óta használom,hát ahhoz képest hogy mit ígér /fogkövek eltüntetése,tükörsima fogfelszín,bla-bla/.Gyakorlatilag egy elég jól tisztító fogpor ami semmivel sem tud többet mint pl.egy jó sós fogrém.Én kb 2500-ért vettem a Jom-Tomnál,de azóta már drágult.A fogkő leszedésről meg annyit hogy nálam 1-2 fognál az eldugott kis zegzugban levő pici fogkővel nem birkózott meg pedig elektromossal is megdolgoztam.Mondjuk az igaz hogy sokáig elég heti 1-2 használattal így fél év alatt talán a 3-a fogyott el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 30.