Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Ichtiolos rázókeverék aknés, rozáceás, szeborrheás bőrre.

Hatása: antiszeptikus, keratoplasztikus, vértelenítő, gyulladáscsökkentő.

Éjszakára!

Kikvertethető a gyógyszertárakban.

Makk Zsuzsó

2013. június 11.

Amit nyertem a réven, azt elvesztettem a vámon, mert ugyan a pirosságot (+orron kialakult hajszálértágulatok) csökkentette, de a 2. használat után annyira pattanásos lett a bőröm, mint amilyen kamaszkoromban sem volt soha. Szóval aknéra kilőve. Ezen kívül teljesen kiszárítja, fullasztja a bőrt, nagyon rossz állagú lesz utána, ennyit nem ér meg nekem az a pár hajszálértágulat.
A szaga olyan, mint amikor aszfaltoznak az utakon, konkrétan hányingerrel ébredtem. Csak háton fekve lehet aludni, különben összekenődik minden.
Megpróbálom majd az Ilcsiset, hátha az jó enyhe rozáceára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Megpróbálom majd az Ilcsiset, hátha az jó enyhe rozáceára.

Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil
Fényvédők: Zinc Oxide