Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arola, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépségvitaminok

A Swanson Complex haj, bőr, köröm multivitamin speciálisan a szép és egészséges haj, bőr, köröm megtartására, illetve az ezeken a területeken kialakuló problémák kezelésére szolgáló készítmény. A készítmény hatóanyagai kedvező hatást fejtenek ki a bőr állapotára, a haj minőségére és a körmök szilárdságára. Szedése a normál multivitamin adagján felül javasolt.

Hatóanyagok:
MSM: 700mg
PABA: 25mg

cskriszti2

2018. április 18.

Hajhullás miatt kezdtem el szedni. 2 dobozzal szedtem be, a hajhullásom mérséklődött, és láthatóan megerősödtek a hajszálaim. Nagyon kedvező az ára, és sokáig elég egy doboz. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.