Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Biofitt-n 7000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biofitt, Módosítva: 2020. október 28.

Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Biofitt, 7000 Ft

Folyékony hialuronsav - adagonként 100 mg hialuronsavat tartalmaz. Ez a koncentrált mennyiség már jelentősen megnöveli a bőr nedvességtartalmát és csökkenti a ráncok megjelenését. Vegán forrásból származó, kristálytiszta hialuronsav állati eredetű anyag felhasználása nélkül! Glutén-, GMO- és cukormentes, mely gyakorlatilag kizárja az allergiás reakciók lehetőségét. A csekély, mindössze 700 daltonos molekulasúly szavatolja a kiváló biohasznosulást. C-vitamint és szilíciumot tartalmaz, melyek támogatják a hialoronsav felszívódását. A folyékony állagú hialuronsavat a gyomor könnyedén megemészti, a hatóanyagok gyorsan felszabadulnak, adagolása és bevitele rendkívül egyszerű. A termék kellemes, citromos ízű, a tablettával vagy kapszulával ellentétben kísérőfolyadékra nincs szükség.

Ár: 7000 Ft , Eladó: Biofitt
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ilovebeauty

2021. június 3.

Én már egy éve rendszeresen iszom, kb negyedévente veszek egy üveg ilyet vagy a kollagénes italt. Nekem tök logikus, hogy érdemes pótolni a hialuronsavat meg a kollagént is, szóval nem rövidtávon várom a csodát, hanem hosszú távon, ez nem egy arcszérum:) csomagban szoktam amúgy megvenni, úgy tök jó aron is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 3.

Zsanci02

2021. január 14.

Tesztelésre kaptam a terméket. Sajnos nekem nem ízlett, nem szeretem az édesítőszer ízét (sztíviáét sem). Hígítva próbálkoztam, így azért már jobb volt. Az izületeimnek úgy éreztem jót tett, pl. időjárás válrozáskor nem fájtak a lábaim. Itt érdemes megjegyeznem, hogy mozgáskorlátozott vagyok. A bőröm se makulátlan, viszont ott nem vettem észre változást. Hogy tartós legyen a hatása, folyamatosan kellene inni, de sajnos elég borsos az ára, úgyhogy nem fogom folytatni, viszont köszönöm szépen a lehetőséget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Alexa1993

2021. január 12.

Szuper jó kis termék, nagyon szép lett tőle a bőröm. A gyomrom sajnos nagyon savas lett tőle, ezért 3 csillag. Az íze kellemes, iható. Ha valakji nem szereti a citromos ízt, akkor teheti teába, vagy utánna iszik valami mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Barbara5

2021. január 10.

Szerencsés tesztelőként volt lehetőségem kipróbálni ezt a terméket :) Olvasom a pár rossz értékelést, nekem semmilyen rossz tapasztalaton nem volt. Íze kellemes citromos, én simán lehúztam a hozzá adott mérőkupakból, minden higítás nélkül.
A bőröm szerencsére nem problémás, így azon nem láttam változást, de nem is száradt ki tőle.
Ízületeim nem a legjobbak, és már jó ideje nem is szedtem rá semmit, hanem ezt ittam. Igazából most jövök rá, hogy nem is fáj egy ideje a térdem. Nem tudom, ennek köszönhető-e, de más nem lehet, mert 3-4 hónappal ezelőtt szedtem utoljára porcerősítőt.
Úgy gondolom, hogy 1 flakon ebből sem elég, ahogy másból sem, hanem következetesen kell fogyasztani.
Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel, jövőben biztosan fogok még rendelni belőle a családtagjaimnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

artep81

2021. január 7.

Úgy kaptam, de aztán elkezdtem utána olvasni, és a hatóanyag tartalmat tekintve ez a legjobb amit találtam. Az ára is ezzel egyenes arányos, megéri! Egy havi adag. Finom, jó citromos ízű. Műkörmöm van, így még inkább észre vettem, hogy gyorsabban nő. A hajam is sokkal kevésbé hullott, a bőröm is élettel telibb volt. Szebb színű, bársonyos tapintású. Még nem rendeltem újra, de biztosan megteszem! Bátran ajánlom mindenkinek, nagyon örülök, hogy megismertem ezt a terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 7.

pniki93

2021. január 6.

Én is tesztelőként kaptam, köszönöm a lehetőséget!
Lelkesen tettem egy pohár vízbe a napi adagomat minden nap. Igazából vártam egy kisebb csodát. És még mindig vártam... Két alkaromon hónapok óta csúnyaságok vannak, először csak KP-re gyanakodtam, de szerintem valamilyen étellel kapcsolatos. Persze piszkáltam, csúnya és száraz lett. Arcom sem éppen a makulátlanok közé tartozik. Röviden: elég problémás bőrű vagyok, minimális változást szerettem volna látni, de sajnos semmi. Nem tudom, hogy mennyi ideig kéne legalább szedni, de ahhoz viszont szerintem nagyon drága :( Íze nagyon édes, első napokban émelyített, aztán hozzászoktam, de nem lett a kedvencem. Nagyjából 3 hét után durva szájszárazságot tapasztaltam néhány napig, nem tudtam aludni, hiába ittam rengeteg vizet, néhány perc után már olyan érzés volt megint, mint aki a sivatagban bóklászik folyadék nélkül. Persze nem tudom, hogy van-e bármi köze hozzá, de gondoltam leírom, mert még soha nem tapasztaltam ilyet (és azóta sem). Örülök azoknak, akiknek bevált, én is szerettem volna szeretni, végig lelkes voltam, úgy voltam vele, hogyha látok akár egy minimális változást akkor az ára ellenére megrendelem a következő adagot, hátha kell neki több idő, de itt én szerintem elbúcsúzom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Én is tesztelőként kaptam, köszönöm a lehetőséget!

Lina0325

2021. január 6.

Tesztelőként már nagyon vártam, hogy megkapjam a teméket és kipróbálhassam. Sajnos nem tudok jókat írni róla. Először is az íze nagyon rossz, csak valamivel egyből leöblítve lehetett meginni. Az első naptól kezdve nagyon savas lettem .- az 5. napon már éjjel kétszer kellett savlekötőt bevegyek. Utána pihentettem egy hétig és újra megpróbáltam, csak kevesebb mennyiséggel. Sajnos semmiben nem tapasztaltam pozitív változást, sem az izületeim sem a bőröm nem változott, pedig tényleg akartam, hogy valami pozitív hatást észrevegyek.(Egyik nap ráadásul véletlenül rácseppent a kézfejemre - pár percen belül égni kezdett a bőröm és iszonyatosan kipirosodott.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Andy88

2021. január 2.

A Krémmánia terméktesztelői között jutottam hozzá ehhez a fantasztikus termékhez, amit ezúton is köszönök szépen! :)
Őszintén szólva egyedül kellett volna fogyasztanom, de megosztottam Anyukámmal, aki szintén nagyon elégedett volt vele. :) Neki az ízületei miatt volt fontos.
Én a bőrömön vettem észre először a változást. Gyönyörű tiszta lett az arcom, kisimult és rugalmas. Eltűntek a pattanások és jobban éreztem magam a bőrömben, akár még smink nélkül is.
Most, hogy elfogyott kb 1 hete, visszatértek a csúnya piros foltok, aknék, amit határozottan ennek tudhatok be.
Várok még, kíváncsi vagyok, hogy eltűnnek-e az arcomról esetleg a hormonális változások miatt. Ha nem, újravevős lesz a termék.
Egyébként abszolut fogyasztható, nagyon finom citromos íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

Egyébként abszolut fogyasztható, nagyon finom citromos íze van.

Zsedit

2020. december 11.

Szkeptikusan kezdtem el fogyasztani, de fél flakon után látom és érzem az eredményt. Az izületeimnek is és a bőrömnek is jót tesz, így ősszel/télen kifejezetten érzékelhető az eredménye. Az első tesztre kapott flakon után, most rendeltem meg a következőt, bővítve, más hatóanyagú termékekkel is a csomagot, a családorm részére. Nem csodaszer, de következetesen fogyasztva eredményt lehet vele elérni! Nekem meggyőző a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Hyaluronic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology