Egyéb

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Tökéletes a hosszú szakáll és arcszőrzet viselőinek! Az olaj táplálja és védi arcszőrzeted vagy szakállad. Csak masszírozd be ezt az olajat az szőrzetedbe, ezáltal a bőröd és a szakállad is finom érintésű és puha lesz. A Borsmentaolaj illatának köszönhetően szakállad nem csak frissebb, ápoltabb lesz, de garantáltan több figyelmet is kap majd. Hazai manufaktúrában készülő, natúr alapanyagokat alkalmazó kozmetikum."

szakallasDe

2020. február 11.

Több Szakállasember szakállolaj használata után mondhatom, megfelelően hidratál, rendesen beszívódik az arcbőrbe, szakállba. Az illata miatt csak 4 csillag, azokat sajnos az Amazonas Kincse óta nem sikerül eltalálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Pumukli

2019. július 5.

Párom nagyon szereti, az eddigi legjobb szakállolaj, a szakálla puhább, fésülhetőbb. Az illata nekem is tetszik, finom visszafogott. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

citabes

2018. október 20.

A szakállsember termékei egytől egyig kiválóak, már jópárat kipróbáltam és sose csalódtam. Ez a favágó az egyik alap olajuk, kellemes mentás illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Zsuzsifruzsi

2017. január 11.

A férjem szakállát rendben és puhán tartja, ezáltal könnyebben is formázható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

A férjem szakállát rendben és puhán tartja, ezáltal könnyebben is formázható.

Antioxidánsok: Tocopherol