Egyéb

Tartós Szempillagöndörítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Egyszerű, gyors eljárás, melynek során a szempillákat egy klipsz és kétféle tartós göndörséget eredményező anyag segítségével göndörítik. A dauert, majd a fixálót pár percig hagyják a szempillákon. Az eredmény kb. 1-1,5 hónapig tart, a szempilla cserélődésének idejétől függően.

Aliz79

2022. január 21.

Na, ezt is kipróbáltam, de nem hiszem, hogy valaha újra fogom (szempillalifting+festés)
A kozmetikus, aki készítette, nagyon kedves stb..volt.
De valahogy a végeredmény nem meggyőző.
Még "friss", mai, úgy néz ki, mintha túl sok fekete szempillaspirált vittem volna fel, kicsit mintha össze is lenne állva és baromi kemények, merevek a pillák, úgy érzem, ha hozzáérek, letörik.... Nem nagyon látom, hogy szebben állnának vagy jobban ívelődnének.

Szóval 8.000 forintot megint feleslegesen dobtam ki.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 21.

A kozmetikus, aki készítette, nagyon kedves stb..volt.
De valahogy a végeredmény nem meggyőző.

Szóval 8.000 forintot megint feleslegesen dobtam ki.....

jubileum

2022. január 13.

Na hát az itteni véleményekből lejött, hogy szakemberhez menni is lutri, szóval gondoltam, rendelek egy itthoni készletet 8000 ft volt, ami kb 2 kezelés ára. Bár őszintén szólva nem is az ár volt a gondom, inkább csak nem szeretek kozmetikába menni, semmi ilyesmiért, és gondoltam kipróbálni így is jó lesz.

Iconsign készlete lett végül, ebben van egy ragasztó 4 folyadék, a göndörítő padok a fura y kefe amivel tisztítani kéne, de hogyan? 3 pár tapasz, 4-4 anyagfelvivő botocska, és szempillaspirál kefe.

Azt már korábban tudtam egy videóból, hogy bármennyire is megalomán göndörítést szeretnénk, arra max a második legnagyobbat érdemes használni, a legkisebbek merőleges pillákat eredményeznek. Az alsó tapaszt megpróbáltam felrakni, de azonnali könnyezést eredményezett, úgyhogy skippeltem , nem ragadtak fel az alsó pillák így sem. Felvittem a ragasztót a szilikonpadra, felraktam, a sarkoknál nyilván nehezen megy, nem is tapad oda, aztán a ragasztóra felsimítottam a pillákat, itt figyelni kell, hogy ne keresztbe, kócosan toljuk fel. Felvittem a göndörítőanyagot, majd lefedtem fóliával ahogy leírás írja, ekkor elkezdtem könnyezni, amint résnyire nyílt a szemem csípte kicsit, a könny leoldotta a ragasztót a szilikonpad mindkét oldaláról, szóval 4 perc után elölről kezdtem a folyamatot, majd ekkor már jobban sikerült, itt ugye nem kéne leszedni a szilikonpadot, de ugye a könnyezés miatt lehetetlen volt fenntartani, tehát a fixálás előtt újraragasztottam sajnos.Majd ápolófolyadék, és a pillákat le se lehet fésülni, a másik szememen már gördülékenyen ment és szebb lett az eredmény, de a fixálás előtt itt is lejött a szilikonpad, így inkább csak folyamatosan igyekeztem a fixálót nedvesen tartani minimális új adaggal. A szükséges 10 perc egyik folyamatnál se volt meg, szóval a tartósságra nagyon kíváncsi leszek. Így elsőre szerintem ez ilyen okés, az eredmény 90%-os annyi hogy a bal szememen picit magasabb lett. Élménynek okés volt, így magamnak a szemeket külön külön csinálva kb egy óra volt.

UPDATE 2021.09.8.
Hát ezt kicsit elrontottam, az első próbálkozás a bal szememen volt, és ez nem lett tökéletes, az a gond hogy a vége is visszagöndörödött és böködi a szemhélyamat, amitől a szemem eléggé irritálódik a szempillatövem kicsit piros azon a részen. Ezt most kb megoldotta egy ápoló krém, és a visszapöndörödött részek kisollóval való levágása. Fontos info: a szempillákat nem kell végig kenni, elég a tövét és max a feléig, a végét hagyjuk meg a göndörítőzselé nélkül, mert még a legnagyobb párnával is visszafelé göndöríti a pillákat, és ez elég kényelmetlen. Másodszorra a jobb szememen kapott eredmény már probléma mentes és szép, itt nem kaptak a szempillavégek a cuccból.

UPDATE 2021.09.20.
Ez egyszerűen zseniális, 12 napja folyamatosan olyan a szemem mint egy precíz spirálozás után, sose gondoltam, hogy az a hosszú pilla, amit szeretnék, végig itt volt, csak irányba kellett rakni :D Az elrontott rész épp annyit engedett hogy mostmár nincs zavaró érzet, szép nagyon és ráspirálozni is szuperül lehet, bár épp csak színezem vele, mert nekem bőven elég ez a hatás magában is. Különösen szuper volt hogy az elmúlt időszakban voltam utazni, és esküvőn is, és nem kellett az elkenődő spirálokkal vacakolni, vagy attól tartani, hogy a 12. óra után hogy néz ki... Ha meglesz a második alkalom, még updatelek egyet, de egyenlőre még kicsit sincs szükség rá.

UPDATE
4 hónapja használom, a gélek fele még megvan, igazából sose azért csináltam újra mert elmúlt a hatása, inkább mindig csak ráigazítok. Azóta szereztem hozzá fekete szempillafestéket is, ezzel együtt méglátványosabb. Szenzációs úgy felkellni, hogy olyan a pillám, mint régen spirállal együtt, ha pedig extráznám még rá lehet menni azzal is. Bírja a beígért 4-6 hétig legalább, nem tört le a pillám, nem is ritkult. Az elkészítés meg egyre jobban megy, kellett azért kis gyakorlás.
Egyszerűen ezt kerestem, és megvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

UPDATE 2021.09.8.

UPDATE 2021.09.20.

UPDATE
Egyszerűen ezt kerestem, és megvan.

lugeos

2021. június 10.

Nem lett rossz. Tényleg igyekezett a kozmetikusom. Amikor elkezdte, megkérdeztem, hogy amikor csinálta a vizsgát, neki is megcsinálták-e . Azt mondta, dehogyis. A szavaiból az érződött, hogy nem szereti, nem tetszik neki. Megértettem miért. A mente nyűglődős volt. Az ammónia amit használt, még ma is az orromban van, bozalmas, mennyire beitta a nyálkahártyám... Amikor elkészült, azt hittem elsírom magam. Csomós volt. A szemhéjamhoz tapadt. Konkrétan egy (ne tessék elítélni miatta) biztosító tűvel szedtem szét a pilláimat. A ragasztó undorítóan csomóssá tette. Mivel nem sminkelem magam közel 9 éve, műnőnek érzem magam. ( ne bántódjon meg kérlek senki emiatt). Még aznap este az összes fellelhető fórumon azt kerestem, hogyan lehet a dauer hatását csökkenteni és az ígért 6 hetet ... monjuk 2 napra visszaszorítani :D (spoiler - sehogy). Már kezdtem örülni, hogy haza megyek és hízzel jól tökrevágom a hatást. Erre nem azt mondja a kozmetikus, hogy akár azonnal arcot is moshatok????
Összességében, ha nem a saját arcomon látom, azt mondom, csudajó. De az én arcomon van. Egy idegennel nézek farkasszemet, valahánysor a tükörbe nézek. A pillák gubancolódnak. Kényelmetlen érzésem van, feszengek. Csak remélni merem, hogy nem sokan veszik észre. Soha többet nem szeretnék ilyen butaságot csinálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

stylo

2020. május 7.

Ugy hiszem, erdemes olyanhoz menni, akinek van szeperzeke es izlese. Az en szempillam atlgos. Festetem, mivel vilagos. Nem suru, nem hosszu, nem vastag, de spirallal szepen tud mutatni. Az eljaras lenyege, hogy a szemhejra ragasztanak egy kis szilikon csikot. Erre rafesulik a pillakat, es kulonfele vegyszerekkel fixaljak. Nalam sikerult elerni azt a rendkivuli eredmenyt, hogy ket fekete csove alakitottak a pillaimat. Annyira bekunkoritottak, hogy a vege hozzaert a toveihez. Ez mind szembol, mind oldalrol megfigyelve egeszen csodalatramelto volt. Szerencsere masfel hetnel tovabb nem tartott. A pillaim kiszaradtak, es gubancolodnak. Amit szinten elkonyvelhetunk eredmenynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

vitezviki

2020. március 13.

1 hónapja voltam kipróbálni ezt a szempilla lifting dolgot, kíváncsian vártam milyen lesz. Még néhány hónapja mentem műszempillaépítésre modellnek, és ott mondta az oktató csajszi, hogy nekem egy lifting is elég lenne, mert igazából olyan hosszúak a pilláim, csak igazából semmi ívük nincsen, szóval nagyon vártam hogy hogyan fognak kinézni a liftinggel.
Maga a folyamat nem tartott sokáig, max fél órát lehettem bent a szalonban, addig is nagyon jót pihentem :D A kozmetikus csaj mindig mondta hogy éppen mit ken fel, meg mi történik. Néhány anyag elég büdös, meg egy nagyon picit csípett is, de kibírható volt. Na de maga a pilláim a folyamat után.
Igazából szeretném szeretni ezt a szempillagöndörítés dolgot, mert sokkal természetesebben néz ki, mintha szempillaspirált használnék. Az első 2 hétben még nem nagyon volt vele problémám, bár a a tusvonal meghúzásával kicsit bajban voltam (azzal még most is), mert olyan göndörek a pilláim, hogy mindenhol ott vannak, és nem nagyon férek hozzá a szemhéjamhoz. Na de még nem is ez a legnagyobb baj, hanem inkább az, hogy egy idő után a pilláim nagyon össze tudnak gabalyodni. Fésülöm őket én ezerrel, de napközben van hogy ki kell húzzak 1-2-t, mert egyszerűen tényleg önálló életet élnek, és belemegy a szemembe, és zavaró. Most már szépen lassan kezdenek lecserélődni, de most elég furán is néznek már ki, a fésülés se segít nagyon rajtuk.
Összességében én tényleg nagyon szeretném szeretni ezt a dolgot, mert másfél havonta annyira nem lenne drága, és tényleg nagyon gyönyörűek a pilláim az első néhány hétben, de egy ideje nekem már kezelhetetlenné váltak, szóval nem hiszem, hogy mégegyszer elmegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

cattitude

2020. január 20.

1 hónapja csináltattam egy belvárosi szalonban és nekem nagyon bejött, valószínűleg visszatérő vendég leszek.
alapvetően hosszú, dús, de szögegyenes és szőke pilláim vannak, szóval tökre nem látszik belőlük semmi, ha nem vagyok kisminkelve. nap végére a szempillaspirál se tartja meg a göndörítést.
a szalonban sajna klipsszel dolgoznak, ami nekem nem annyira jött be, de szerencsére az én pilláimmal jó lett a végeredmény. a folyamat maga nem kellemetlen, kicsit büdös a folyadék, de kibírható. a műtött szemeim se reagáltak érzékenyen rá, a festés végefele csípett kicsit. a kozmetikus lány nagyon kedves és informatív volt, ami pluszpont.
az eredmény csodás, festéssel együtt nagyon durva műszempillahatás, ívelt, dús és nagyon fekete. teljesen felesleges spirálozni is, mert semmit se tesz hozzá. ha szemhéjtust akarok használni, szabályosan félre kell hajtanom a pilláim, mert nem férek oda :'D
sajna kicsit szárítja a pillákat, úgyhogy DHC Lash Tonicot és az Alverde koffeines szérumát, illetve ricinusolajat szoktam rá kenegetni. be kellett ruháznom egy szempillafésűre is, mert könnyen elalszom őket és akkor kicsit kuszán tudnak állni.
tényleg nagyon bejött, smink nélkül is sokkal élettelibbnek tűnik az arcom, olyan szépen kinyitja a tekintetem a göndörített, festett szempilla.
akinek hasonló pillái vannak, mint nekem, annak csak ajánlani tudom ezt a kezelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Meszti

2019. december 31.

Ma csináltattam.
Eddig teljesen elégedett vagyok.
Nem műszempilla, de a hozott anyagból szép lett az eredmény, alig várom hogy spirálozhassam.
Kicsit kellemetlen volt néhány momentum és enyhe viszkető érzés is jelentkezett, de pár perc után elmúlt.
Mindig mondta a kozmetikus mi következik.
4000 forint volt, nem hiszem, hogy rögtön újra csináltatom, de látok rá még esélyt, mondjuk egy esküvő előtt.
Nem szeretem a műazempillát, ezt viszont igen.
Nyilván nem egy csoda eljárás de én elégedett vagyok.
Remélem hosszútávon nem lesznek negatívan tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Ma csináltattam.
Eddig teljesen elégedett vagyok.
Mindig mondta a kozmetikus mi következik.
Nem szeretem a műazempillát, ezt viszont igen.
Nyilván nem egy csoda eljárás de én elégedett vagyok.
Remélem hosszútávon nem lesznek negatívan tapasztalataim.

oaxaca

2019. augusztus 30.

Instant műszempilla hatás! Nagyon-nagyon megéri. A dús, hosszú szempillájuaknál válik be igazán, nyilván akinek nem olyan hosszú annak nem látványos. Nekem 0 ív van normálisan a szempillámban, de ezzel nagyon szépek lesznek. Kis bimatophrost-os szempilla növesztőmmel használom és mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van. Nyilván ezt is-mint a legtöbb kezelést-hamisítják. Ezeket kár ehhez a terméklaphoz keverni. Az eredeti anyag tartós (1,5-2 hónapig) és hatásos (szemhélyamat verdesik a pilláim ebben a pillanatban is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

marienne87

2019. március 24.

Ez is tipikusan egy olyan megoldás, ami "hozott anyagból" dolgozik :) Akinek nincs szép hosszú pillája, annak is használ, de nem látványos. Én utazásra műszempilla helyett választottam, a pilláim szuperül reagáltak rá. De korántsem lett nálam hűha a végeredmény, csak szépen begöndörítette. 7500,- Ft-ot fizettem érte, szerintem nem fogom újra csináltatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 24.

hógolyó

2018. október 29.

Szerettem volna hinni benne, ismerős kozmetikusnál voltam. Soha többet ilyet!
Valami kis szerkezetet helyeznek fel a szemre, szempillákra. És különböző lötyik váltják egymást. Az eljárás végén semmi de semmi nem tört€nt. Ugyan úgy álltak mint előtte.
Cserébe mindkét szemhéjam felső ívét végig karcolta vagy marta valami...
Az öreg kis szempilla göndörítőm ezerszer jobb eredményt ad! Most nehezebb a spirálozás is.
Lányok erre ne költsetek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 29.

Szerettem volna hinni benne, ismerős kozmetikusnál voltam. Soha többet ilyet!
Cserébe mindkét szemhéjam felső ívét végig karcolta vagy marta valami...
Lányok erre ne költsetek....