Egyéb

Tartós Szempillagöndörítés

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Egyszerű, gyors eljárás, melynek során a szempillákat egy klipsz és kétféle tartós göndörséget eredményező anyag segítségével göndörítik. A dauert, majd a fixálót pár percig hagyják a szempillákon. Az eredmény kb. 1-1,5 hónapig tart, a szempilla cserélődésének idejétől függően.

vitezviki

2020. március 13.

1 hónapja voltam kipróbálni ezt a szempilla lifting dolgot, kíváncsian vártam milyen lesz. Még néhány hónapja mentem műszempillaépítésre modellnek, és ott mondta az oktató csajszi, hogy nekem egy lifting is elég lenne, mert igazából olyan hosszúak a pilláim, csak igazából semmi ívük nincsen, szóval nagyon vártam hogy hogyan fognak kinézni a liftinggel.
Maga a folyamat nem tartott sokáig, max fél órát lehettem bent a szalonban, addig is nagyon jót pihentem :D A kozmetikus csaj mindig mondta hogy éppen mit ken fel, meg mi történik. Néhány anyag elég büdös, meg egy nagyon picit csípett is, de kibírható volt. Na de maga a pilláim a folyamat után.
Igazából szeretném szeretni ezt a szempillagöndörítés dolgot, mert sokkal természetesebben néz ki, mintha szempillaspirált használnék. Az első 2 hétben még nem nagyon volt vele problémám, bár a a tusvonal meghúzásával kicsit bajban voltam (azzal még most is), mert olyan göndörek a pilláim, hogy mindenhol ott vannak, és nem nagyon férek hozzá a szemhéjamhoz. Na de még nem is ez a legnagyobb baj, hanem inkább az, hogy egy idő után a pilláim nagyon össze tudnak gabalyodni. Fésülöm őket én ezerrel, de napközben van hogy ki kell húzzak 1-2-t, mert egyszerűen tényleg önálló életet élnek, és belemegy a szemembe, és zavaró. Most már szépen lassan kezdenek lecserélődni, de most elég furán is néznek már ki, a fésülés se segít nagyon rajtuk.
Összességében én tényleg nagyon szeretném szeretni ezt a dolgot, mert másfél havonta annyira nem lenne drága, és tényleg nagyon gyönyörűek a pilláim az első néhány hétben, de egy ideje nekem már kezelhetetlenné váltak, szóval nem hiszem, hogy mégegyszer elmegyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

cattitude

2020. január 20.

1 hónapja csináltattam egy belvárosi szalonban és nekem nagyon bejött, valószínűleg visszatérő vendég leszek.
alapvetően hosszú, dús, de szögegyenes és szőke pilláim vannak, szóval tökre nem látszik belőlük semmi, ha nem vagyok kisminkelve. nap végére a szempillaspirál se tartja meg a göndörítést.
a szalonban sajna klipsszel dolgoznak, ami nekem nem annyira jött be, de szerencsére az én pilláimmal jó lett a végeredmény. a folyamat maga nem kellemetlen, kicsit büdös a folyadék, de kibírható. a műtött szemeim se reagáltak érzékenyen rá, a festés végefele csípett kicsit. a kozmetikus lány nagyon kedves és informatív volt, ami pluszpont.
az eredmény csodás, festéssel együtt nagyon durva műszempillahatás, ívelt, dús és nagyon fekete. teljesen felesleges spirálozni is, mert semmit se tesz hozzá. ha szemhéjtust akarok használni, szabályosan félre kell hajtanom a pilláim, mert nem férek oda :'D
sajna kicsit szárítja a pillákat, úgyhogy DHC Lash Tonicot és az Alverde koffeines szérumát, illetve ricinusolajat szoktam rá kenegetni. be kellett ruháznom egy szempillafésűre is, mert könnyen elalszom őket és akkor kicsit kuszán tudnak állni.
tényleg nagyon bejött, smink nélkül is sokkal élettelibbnek tűnik az arcom, olyan szépen kinyitja a tekintetem a göndörített, festett szempilla.
akinek hasonló pillái vannak, mint nekem, annak csak ajánlani tudom ezt a kezelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Meszti

2019. december 31.

Ma csináltattam.
Eddig teljesen elégedett vagyok.
Nem műszempilla, de a hozott anyagból szép lett az eredmény, alig várom hogy spirálozhassam.
Kicsit kellemetlen volt néhány momentum és enyhe viszkető érzés is jelentkezett, de pár perc után elmúlt.
Mindig mondta a kozmetikus mi következik.
4000 forint volt, nem hiszem, hogy rögtön újra csináltatom, de látok rá még esélyt, mondjuk egy esküvő előtt.
Nem szeretem a műazempillát, ezt viszont igen.
Nyilván nem egy csoda eljárás de én elégedett vagyok.
Remélem hosszútávon nem lesznek negatívan tapasztalataim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Ma csináltattam.
Eddig teljesen elégedett vagyok.
Mindig mondta a kozmetikus mi következik.
Nem szeretem a műazempillát, ezt viszont igen.
Nyilván nem egy csoda eljárás de én elégedett vagyok.
Remélem hosszútávon nem lesznek negatívan tapasztalataim.

oaxaca

2019. augusztus 30.

Instant műszempilla hatás! Nagyon-nagyon megéri. A dús, hosszú szempillájuaknál válik be igazán, nyilván akinek nem olyan hosszú annak nem látványos. Nekem 0 ív van normálisan a szempillámban, de ezzel nagyon szépek lesznek. Kis bimatophrost-os szempilla növesztőmmel használom és mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van. Nyilván ezt is-mint a legtöbb kezelést-hamisítják. Ezeket kár ehhez a terméklaphoz keverni. Az eredeti anyag tartós (1,5-2 hónapig) és hatásos (szemhélyamat verdesik a pilláim ebben a pillanatban is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

marienne87

2019. március 24.

Ez is tipikusan egy olyan megoldás, ami "hozott anyagból" dolgozik :) Akinek nincs szép hosszú pillája, annak is használ, de nem látványos. Én utazásra műszempilla helyett választottam, a pilláim szuperül reagáltak rá. De korántsem lett nálam hűha a végeredmény, csak szépen begöndörítette. 7500,- Ft-ot fizettem érte, szerintem nem fogom újra csináltatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

hógolyó

2018. október 29.

Szerettem volna hinni benne, ismerős kozmetikusnál voltam. Soha többet ilyet!
Valami kis szerkezetet helyeznek fel a szemre, szempillákra. És különböző lötyik váltják egymást. Az eljárás végén semmi de semmi nem tört€nt. Ugyan úgy álltak mint előtte.
Cserébe mindkét szemhéjam felső ívét végig karcolta vagy marta valami...
Az öreg kis szempilla göndörítőm ezerszer jobb eredményt ad! Most nehezebb a spirálozás is.
Lányok erre ne költsetek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Szerettem volna hinni benne, ismerős kozmetikusnál voltam. Soha többet ilyet!
Cserébe mindkét szemhéjam felső ívét végig karcolta vagy marta valami...
Lányok erre ne költsetek....

Kovi

2018. október 9.

Az első pillantás a tükörbe,az egy csoda volt. Szempilla liftingről írok most. Körülbelül 10 napig tökéletesen éreztem magam, aztán a szempilláim elkezdtek önálló életet élni. Hol jobbra, hol balra, fel-le forgolódtak és spirálozni sem tudtam,merev és kezelhetetlen lett. Alig vártam, hogy lecserélődjön mind. Ettől függetlenül megkapja a három csillagot, ugyanis az az első egy-két hét, az szuper érzés volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Rin2

2018. augusztus 22.

Szerettem volna valami "mást" nyaralás előtt. Műszempillát semmiképp nem akartam, macerásnak tartom.. Gondoltam kipróbálom ezt az úgy nevezett "szempillaliftinget". Jövőhéten lesz egy hónapja, hogy ilyet csináltattam. Persze, ez csak az én tapasztalatom, másnak lehet bevált. 7000 forintot fizettem érte, de jobb lett volna ha inkább ezt a pénzt megtartom magamnak..
Amikor elkészült eléggé csalódott voltam, persze, aki csinálta felé ezt nem mutattam. Nem úgy nézett ki, mint amiket megosztott képeket. A jobb szememen levő pillák konkrétan belefordultak a szemhéjjamba és eléggé rondán néztek ki. Ez így 1 hónap elteltével sem változott, teljes tragédia az egész. Teljesen összevannak ragadva, kócolódva és hullanak is. Ezelőtt nem volt ilyen problémám. Ráadásul senki nem vette észre a változást, így visszagondolva inkább hálistennek..

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

A lényeg, hogy soha többet szempillalifting! SOHA!

Banszky

2018. augusztus 18.

Valóban sokáig tartósan íveltek maradnak a pilláim tőle. Kb 1.5 hónap!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Valóban sokáig tartósan íveltek maradnak a pilláim tőle. Kb 1.5 hónap!!

Bokvaao

2017. november 3.

Ma voltam először, de szerintem rendszeres használója leszek a kezelésnek. Nagyon dús, erős, viszont ezzel együtt szögegyenes pilláim vannak, amik lényegében nem látszódnak, így számomra ez az eljárás tökéletes. Ne legyenek senkinek illúziói, nyilván nem olyan az eredmény, mint a műszempillánál, de nagyon szépen ki tudja nyitni a tekintetet. Kíváncsi leszek meddig lesz tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.