Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nuvola, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Egyéb

100%-os, hígítatlan esszenciális teafaolaj. Gomba-, baktérium- és vírusölő, gyulladásgátló hatású. Gyengéd a bőrhöz.

tric

2019. május 14.

Nekem a 10 millis kiszerelés van, a szaktársamtól kaptam. Valóban sokkal robusztusabb illata van, a hatása szerintem ugyanolyan, mint az ezelőtti márkájúaknak. Pattanásokra és a hajamra szoktam használni. Előbbire nagyon jó, utóbbi használatánál még nem tapasztaltam semmit. A barátom nagyon korpás, neki segít (én zsírosodásra használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Nuvola

2018. július 9.

Nagyon bírom, amióta csak megvettem. Talán még penetránsabb, mint az eddigi teafa olajak, amikhez szerencsém volt, de egész kicsi töménységben érdekesen aromás, bennem kólás asszociációkat kelt. Odáig fajult a dolog, hogy néha a fürdőszobát illatosítom vele: szigorúan egyetlen cseppjével.
Azért magamon csak este használom.
Dacára az eddig írtaknak, csak annak ajánlom, aki elviseli a teafa olaj szagát a hatásért cserébe.

Készülődő pattanások ellen szoktam bevetni hígítatlanul egy-egy pöttyöt, de elsősorban körömgomba ellen használom esténként. Régebben kezelésre, most már csak az áldásos állapot fenntartására. Hatástalan+ drága gyógyszertári készítmény után váltottam erre. A kezelés addig tart, amíg lenő a csúf köröm.

Még 2 nyomós érv ezen olaj mellett: a többinél nekem szebb, de mindenképp praktikusabb a kiszerelése, mert az adagoló csőre hosszabb a standard-nél, valamint az, hogy nem 5/10 ml-t, hanem 30-at (!) kapunk egy ezresért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Azért magamon csak este használom.