Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2017. augusztus 11.

Kategória:   Szépségvitaminok

"Tisztító és méregtelenítő hatékonyságával egyedülálló termék a piacon. Megtisztítja a beleket, az ereket, a nyirokkeringést, a bőrt és minden egyes sejtünket. A Perui kovaföld nem csodaszer! Az emberi szervezet a csoda, mely képes megújulni, ha tisztán, rendeltetésszerűen működik. Mindemellett, koncentrált mennyiségben tartalmazza szervezetünk egyik legfontosabb tápanyagát, a szilícium-dioxidot. A Perui kovaföld a legtisztább (91.6%) minőségű és a leghatékonyabb étkezési kovaföld a világon. Más kovaföldekkel ellentétben, egyedül a Perui kovaföld képes hatékonyan kivezetni a baktériumokat, vírusokat és nehézfémeket a szervezetből, pusztán a szerkezetéből adódóan."

alizee

2019. május 30.

csak jókat olvastam róla, hogy milyen csodákat művel a szervezettel, úgyhogy vettem én is bár nem ezt hanem biorganik márkájút. nos, lehet tényleg csodákat művel és méregtelenít, erősíti a hajat/körmöt stb de nekem egyszerűen nem bírja a gyomrom.
egy hét kísérletezgetés után abba is hagytam a fogyasztását de hát maradt egy óriási csomag kovaföldem mit csináljak vele?! hát, mit, arcpakolást! egy kis vízzel összekeverem, mehet az arcra 20-30 percre, megszárad, gyorsan le lehet mosni, nem túl nagy macera és az eredmény nagyon szép tiszta friss bőr. jól kitisztítja a pórusokat és hála az égnek nincsenek de kisebb pattanásokra is ezt vetném be. kicsit szárít ezért rendesen utána kell hidratálni de szerintem veri az összes drága arcpakolást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Egi

2019. április 17.

igazából én nem tudom meginni hosszútávon, rövidtávon még úgy éreztem menni fog, de csak csak elmaradoztak a reggeli kovaföldpor ivások, és a megadott mennyiséget meg se tudtam inni. Mikor por megy az ember szájába, csak ezerszeresen....hát, aki bírja. Mondjuk én nem istudom miért igyam, se bőrproblémám,a körmeim egészségesek. Lehet a motiváció hiánya okozza akitartás hiányát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hecate

2018. július 25.

Szeretném megköszönni a lányok ideírt véleményeit, mert szebbé tették az életemet. Az ő soraik alapján gondoltam azt, hogy kezdek valamit azzal a féldoboz (Herbastar-os) kovafölddel, amit egy kolléganőm sózott rám. Ő ugyanis nem szerette enni. Sajnos étkezésileg én se tudtam megbarátkozni vele, de arcra szenzációs. Nekem különböző okokból a smink helyett a pakolás ami praktikus és megvalósítható. Heti egyszer 15-20 percre kis vízzel elkeverve felteszem a bőrömre, hagyom megszáradni, majd lemosom. (Úgy tapasztaltam a bőröm a legalább 15 percet igényli belőle.) Utána mintha photoshopos retusálásnak köszönhetően 10 évet fiatalodtam volna. Idézve tara95 hozzászólásából: "mattít, finomítja a pórusokat", "szépen nyugtatja is a bőröm. Hosszú órákig egészségesen matt hatást kölcsönöz". Osztva stock14 véleményét: "esküszöm nem találkoztam még olyan arcpakolással ami ennyire jól tisztít és kisimít! Pedig tényleg nagyon sok arcpakolást kipróbáltam már az olcsóbbaktól a luxus termékekig és nem találtam ennél jobbat!" Nekem pattanásképződés ellen is ér valamit. Olcsón óriási mennyiséghez jutni kovaföldből, ami nyugodtan, sokáig használható. Valóban a természet ajándéka. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

adri0419

2018. július 24.

Ez egy csoda! Olyan erősek lettek a körmeim mióta fogyasztom, hogy azt leírni sem tudom. Fantasztikus. Belülről tísztit és a bőröm is sokkal szebb. Kb 2 hónapja iszom minden reggel egy multivitaminos pezsgőtablettával. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Anna84

2018. február 2.

Köszönet az előttem szóló tara95-nek a tippért! Vagy két éve fogyasztom, de púderként eszembe nem jutott volna használni.pedig milyen jó😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

tara95

2018. január 30.

Csajok...WOW. Púder. Konkrétan jobb mint az innisfree. Az előző véleményhez nem tudok mit hozzátenni, csak azt, hogy mattít, finomítja a pórusokat és tele van ásványi anyagokkal. Valóban az Etude House púderének is annyi az incije mint ennek. Azt akartam megvenni, de minek? Olcsóbb, több és ugyanaz. Hűha...áttetsző az arcon, nagyon finom por. Nem lisztes. Keresem az állam.

Jelentem, remekül szuperál ecsettel és puffnival is. Kissé krémesebb az állaga, kb mint a yamuna alapozójának és szépen nyugtatja is a bőröm. Hosszú órákig egészségesen matt hatást kölcsönöz és szépen fxál.

Bakinghez is tökéletes, sőt, nekem ehhez vált be a legjobban. A nap végén (!) is megmarad a sminkem egy egészségesen ragyogó hatással, amiért odáig vagyok. Nem kopik és nem ül bele a ráncaimba. Össz-vissz annyit csinálok, hogy mindig jól hidratáló bb az alap (erős vízhiány), erre egy pamaccsal vastagabb réteg púder (kovaföld) az egész arcomra (zsíros, problémás bőr), kb 5 percig rajtam van, ecsettel lesepreget.

Lassan egy hónapja iszogatom egyébként. A körmeim teljesen kifehérdetek, bitang erősek és hosszúak. Az arcomon nincs pattanás már jó ideje, eltűntek az apróbb ráncaim. Hogy ez most a barátcserje kapszula, bio-oil és kovaföld együttese azt nem tudom, csak azt, hogy nagyon furcsa érzés szép bőrrel létezni :) éhgyomorra reggelente veszek be egy teáskanállal és c vitaminnal. A beleket is pucolja rendesen...szóval amíg van, iszogatom, aztán meglátjuk :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

cattitude

2017. november 10.

nem ezt vettem, hanem a Biorganik kovaföldjét, csak nem akarok új terméket felvinni emiatt a véleményért. egyébként nem tudom, mivel tudhat többet ez a kovaföld, mint a többi étkezési kovaföld, az enyémet potom ezer forintért vettem és 250 grammos kiszerelés.
visszatérve a termékre, én nem használom belsőleg, erre a célra dm sajátmárkás kovaföld tablettát használok, ami nekem nagyon bejött, íze sincs és az emésztésemmel sem babrált ki. arcpakolást szoktam csinálni egy kis rózsavízzel és opcionálisan egy kis teafaolajjal. maximum 10 percig hagyom fenn, aztán lemosom. szépen mattit, tisztít, de nekem a legjobb ebben a pakolásban az, hogy az orromban lévő SF-eket (a pici fekete kosz, amiről sokan azt hiszik, mitesszer, de nem az) _nagyon_szépen kipucolja, hatásosabban, mint az agyagos maszkok. abszolút 5 csillag mind az ár-érték arány, mind hatásosság tekintetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

szirimiri

2017. szeptember 30.

Nem ilyen csomagolással vettem, hanem zacskósat. Először csak nagy bőszen szórtam a vízbe és ittam, aztán rákerestem itt hátha van valami róla. Kipróbáltam arcpakolásnak. Fürdés után elektromos rival de loopos arckefe, arcradír és nagyon kevés vízben elkevert kovaföld. Csajok! Ez egy csoda! Ilyen babapopsi arcot.....hihetetlen. Pórusokat összehúzza, bőrszínt egységesíti, gyulladást leviszi, reggelre le is száradt a patti. Nagyon király! Púderként is ki fogom próbálni tuti, nagyon kíváncsi vagyok rá.
Belsőleg olyan 4-7 nap környékén érezhetően felpörgeti az anyagcserét. Lefekvés előtt ne igyátok, folyamatosan pisiltet már elsőre is :D
Mégvalami. Mióta eszem/iszom kevesebb kajával is beérem és nem leszek hamarabb éhes. Lehet a meleg miatt is, de szerintem ennek is köszönhető. Mindenkinek megér egy próbát.

Up.

Fel kellett függesztenem a fogyasztását, mert iszonyatosan hányingerem volt, émelyegtem. Először azt hittem, valami nyavalya kerülget, de már másnap, mikor nem ittam meg ezt az iszapszerű izét, kutya bajom sem volt. Aztán megint ittam és ugyan az volt a tünet. Szóval nem tudom.. Csillagot nem vonok le,mert külsőleg alkalmazva még mindig király.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Up.

DittyCat

2017. augusztus 10.

Mivel a legtöbb púder, ami zsíros, problémás bőrre van, tartalmaz silica összetevőt, azaz szilícium-dioxidot, az Etude House Fix and Fix Fixier púdere pedig kizárólag abból áll, így kipróbáltam a kovaföldet púderként. És remekül működik. Tud valaki ennél olcsóbb szuper púdert :) ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ragdoll

2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂
Megvárom míg megszárad, utána lemosom. A bőröm sokkal szebb, kevesebb bőrhiba és nem szárítja szét az arcom!
Szerintem érdemesebb kipróbálni ezt, nem kell megvenni a sok hangzatos pakolást! Megnyugtató hogy a bőrre nem kerül semmi vegyi anyag 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Én arcpakolást csinálok belőle vízzel összekeverve 🙂