Egyéb

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: budapestbank, az összetevőket feltöltötte: FantasyLandia, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A Terbisil krém gombaellenes készítmény, hatására elpusztulnak a bőrbetegséget okozó gombák.
A gombás fertőzéseinek helyi kezelésére szolgál, külsőleg.

Kiszerelés: 15 g

Összetevők:  Terbinafin-Hidroklorid,  Sodium Hydroxide, Benzil Alkohol, Szorbitán Sztearát,  Cetil Palmitát,  Cetyl Alcohol,  Cetil Sztearil Alkohol,  Poliszorbát 60,  Izopropil Mirisztát,  Tisztított Víz

Xion7904

2015. szeptember 12.

4 napja használom, de ilyen hatékony és gyors cuccot még nem láttam!

Nem érdekel az összetevője, március óta szenvedtem és pikk-pakk eltűnt minden csúnyaság a talpamról!

Az összes natúr kence, ami létezik végigpróbáltam, de semmi!

Ez mindent visz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

4 napja használom, de ilyen hatékony és gyors cuccot még nem láttam!

Az összes natúr kence, ami létezik végigpróbáltam, de semmi!

Ez mindent visz!

budapestbank

2014. október 27.

Nagyon gyorsan hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 27.

Nagyon gyorsan hat.