Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: brauneva53, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Hosszantartó harmonikus illatú parfüm, melytől a bőr – a pézsmaillatnak köszönhetően – csábító, mámorító illatú lesz. A legfinomabb és legértékesebb, válogatott kivonatokat tartalmazza.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Odil

2015. december 20.

Elsőre túl tiszta volt, túl nyers és túl fura, túladtam rajta, most visszavágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Alice83

2012. szeptember 10.

Nyíregyházi Intersparban láttam és több illatban is kapható volt..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Nyíregyházi Intersparban láttam és több illatban is kapható volt..

brauneva53

Korcsoport: >54
2012. július 25.

Egy rendkívül finom illatú termék, ami teljesen egyedivé teszi a megjelenést. Ha az ember egyszer már használta, mindig ezt akarja érezni, csak az a gond, hogy nem lehet kapni boltban. Bonyolult hozzá jutni nem tudom miért. Az internten látom, hogy nagyon sokféle termék létezik belőle, de nálunk nem árulják. Szerintem a most kapható összes termék közül szerintem a legjobb. Lehet, hogy irreális vágyaim vannak, de szeretnék már végre látni egy olyan boltot, amiben egyszerűen csak levehetem a polcról és kifizethetem. Hihetetlen, hogy ez nem lehetséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 25.