Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Bettina24

2022. január 28.

Helix pircingemre használom jelenleg, már egy hetes és teljesen meggyógyult. Nem hittem hogy ilyen gyors lesz a javulás, minden platformon ahol olvastam 2-3 hónapos gyógyulási időt jósoltak, hálistennek nem így lett.
Szerintem fontos szempont hogy első perctől kezdve a tetránt használtam, remek kenést ad a pircingnek így könnyedén lehet elmozdítani, nem szárad be a seb, napi 3x fülpiszkáló segítségével letísztítottam a felületet és szintén egy tiszta piszkával kentem be.
Remélem segítettem azoknak akik érintettek. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 28.

Remélem segítettem azoknak akik érintettek. 😊

Pedibe

2022. január 19.

Migrén piercing szúrás után begyulladt a fülem, a piercinges javaslatára kezdtem el használni és pár nap alatt gyönyörűen rendbe rakta a gyulladást. Bátran ajánlom gyulladások kezelésére, illetve a növény allergiám is sikeresen kentem be vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 19.

Sophie0517

2022. január 5.

Tuti cucc. Mindenre használom. Sebre, gyulladásra, esetleg pattanásra, ha néha van. Sőt, évente kijön a herpeszem. Most már arra is ezt kenem. 2 nap, és nincs ott semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 5.

pacsirta26

2022. január 4.

Én periorális dermatitiszre használtam, sajnos nem igazán segített, de rosszabb szerencsére nem lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 4.

candy28

2021. július 22.

Történt egyszer, hogy a körmösöm túlreszelte a körmöm és begyulladt a körömszélem. A legkesevesebb, amit tehettem körmöst cseréltem és az új körmösöm ajánlotta a Tetran kenőcsöt, hogy ezzel gyorsan lemegy majd a gyulladás. Tényleg így volt. 3 éjszaka kentem be és tettem rá tapaszt és meggyógyult a kezem.
Azóta egyszer vettem elő újra, amikor megszúrtam rózsatövissel az ujjam. Akkor azonnal lefertőtlenítettem, de kb. 2 nap múlva begennyesedett, így megint ment rá a Tetran és levitte pár nap alatt a gyulladást. Azóta, ha megszúrom valami növénnyel, vagy rózsával az ujjam, mindig kenek rá megelőzésképpen. Ajánlani tudom csodaszer. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Anetty

2021. július 22.

Az egyik legjobb vény nélkül kapható kenőcs gyulladásokra.
A nagy lábujjamon a köröm mellett csúnyán begyulladt a bőröm és ezt kentem rá vastagon éjszakára majd leragasztottam sebtapasszal, hogy ne mázoljam össze az ágyneműt. 3 nap alatt teljesen lehúzta a gyulladást és nem is fájt már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Az egyik legjobb vény nélkül kapható kenőcs gyulladásokra.

Tsenge

2021. július 3.

Borzalmasan ronda szőrtüszőgyulladásom lett a hideggyantától. Teljes pánikomban (mivel a 40 fok közepén kellemetlen volt így rövidgatyát húzni, de nem volt más opció) a teafaolaj és az aloe gél használata után ezt vettem meg az itt olvasott vélemények miatt. Nem tudok mást mondani, ez egy csodaszer. Szinte teljesen eltüntette a gyulladást kb. 2 nap alatt, pedig tényleg nagyon komolynak nézett ki a dolog. Nem hittem volna, hogy ilyen kevés idő alatt így el fogja tüntetni. Vegyétek, legyen otthon belőle mindig, mert mindenféle problémás pattanásra jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

vivvivienviv

2021. július 1.

A nagyobb gyulladt pattanásokra használom esténként, rá sebtapasz. Reggelre nem tűnik el azért a dolog, de nagyon sokat segít rajt, lehúzza a gyulladást. Könnyebben kezelhetővé válik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Yummy

2021. február 25.

Van pár piercingem és az összesre ezt a kenőcsöt használtam. Szuper!
Pattanásokra még nem próbáltam, de a véleményeket olvasva lehet ki kellene próbálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

Van pár piercingem és az összesre ezt a kenőcsöt használtam. Szuper!

Kajla

2020. július 5.

Tényleg csodacucc, sajnos a szteroid-kezelésem miatt nagyon rossz állapotban van a bőröm, és nagyon sok mély-gyulladású pattanásom jön elő.
Az ilyen agresszív pattanásoknál nagyon jó, mert csak bekenem éjszakára és vagy elmúlik másnap, vagy leviszi annyira a gyulladást, hogy ne legyen zavaró. Mindenkinek tudom ajánlani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 5.