Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Miamacska

2019. október 11.

Szerdan valoszinuleg megcibaltam a piercingem. Masnapra az egesz bedagadt, piros volt es fajt. Nem tudom, hogy vadhus-e vagy sem, de az orrom belsejeben egy ilyen dudor lett ami borzalmasan fajt, eloszor azt hittem pattanas. Ma pentek van. Es SEMMI! Elmult! Masfel nap alatt helyretette. Se pirossag, se fajdalom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Evi0924

2019. augusztus 29.

A köldök piercingem begyulladt és arra használtam, Kb. 3 nap alatt elmúlt a gyulladás és a fájdalom is. Aki piercinget készül csináltatni annak mindenképpek ajánlanám, hogy vegyen egy Tetran krémet, mert a piercing utókezelő gél (amit ad a piercer) semmit sem ér (legalább is én így tapasztaltam). Hiába kenegettem vele rendszeresen, megis begyulladt, csak a Tetran tudta rendbe hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Bonika12

2019. június 7.

Mindig van itthon belőle! Sebre , pattanásra, csípésre sőt én még vízhólyagra is ezt a kis csodát szoktam kenni. Egy éjszaka alatt lehúzza a gyulladást. Nagy , gyulladt és fájdalmas pattanasokat is 2 nap alatt begyógyítja. Zsíros, nehezen szívódik be , de mindig csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

beresregina95930

2019. április 30.

Egy bazi nagy csomó volt az ágyékomnál, folyamatosan nőtt, akármit kentem rá nem múlt el, menni nem tudtam tőle és még a fekvés is fájt. Párom ezt a krémet hozta haza. 2nap alatt kifakaszotta a csomót és nyomtalanul elmúlt. Azóta gyulladt pattanásokra is használom. Csodaszer!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Csipetke

2019. március 15.

Én legfőképpen ket dologra használom ezt a krémet. Mikor meg vagyok fázva és sokat fújom az orrom nekem mindig tiszta seb nem valami szép látvány. Mikor elkezdem fújni az orrom már ezt is elkezdem hásznalni. Nem lesz rajta óriási seb csak egy picit piros. Nagyon hatásos. A másik pedig a szám széle szokott ilyen piros lenni nekem sem herpesz (azt sajnos felismerem) de nagyon tus fájni van, hogy alig -bírom kinyitni a számat. Csak ez segít rajta. Gyorsan és hatásosan. Mindig tartok itthon, sőt pici tégelybe is mindig van kinyomva ha szükséges magammal vigyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Alice83

2019. március 15.

Sok mindenről írtak előttem. minden igaz bár magam nem próbáltam csak pár dologra..de mindegy is nálam is alap darab ez a kis krém..nekem sajnos évente (most már jóval ritkábban ) egyszer előjön a szám szélén a szájrepedéses gyulladás ( nem tudom mi a neve de nem biztos h herpesz mert az arra való krém nem jó rá)..nem tudom h kinek volt már hasonló de ha volt mindenképp emlékezetes eset..nekem a legelső tizenévesen jött elő akkor majd két hónap volt mire rátaláltam erre a kis krémre addig kentem mindenfélével gyógykrémekkel fertőtlenítővel de mindig visszajött míg végül már semmi nem használt és mindössze két hét alatt a szám mindkét oldalt kb.2 cm félkörben vörösen begyulladva hegesedve és berepedve lett és igencsak fájdalmas plusz ronda volt..szó szerint alig bírtam kinyitni a számat mikor egy drága patikus ajánlotta mert az ő gyermeke is ebben szenvedett és semmi sem hatott csak ez..nekem majd 3 nap alatt levitte az extrém gyulladást, azóta is ha előjön és nincs idehaza akkor baj van mert tényleg semmi más nem használ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Allics27

2019. március 10.

Bőr alatti gyulladt gumókra használom. Bevált, de azt vettem észre, hogy csak éjszaka hat egy alapos párakötès alatt, jó vastagon kenve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Veszter94

2019. január 26.

Imádom, ez alapfelszereltség nálam, minden gyulladásra kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Imádom, ez alapfelszereltség nálam, minden gyulladásra kiváló.

Anita1978

2018. december 9.

Ez egy csoda! Belevagtam a nagylabujjamba, ami nagyon durvan begyult.Azt hittem doki lesz es felvagja.Utanajartam, es vettem egy ilyet nagy nehezen kibotorkalva a kozeli patikaban.Sikitva kiszurtam az ujjam fertotlenitett tuvel, mert nem akartam, h a doki megkinozzon.Ezzel bekentem estere vastagon, es masnap mar nulla!Semmi gyulladas!Aranyat er!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Hecate

2018. július 26.

Pattanásra, gyulladásra, ekcémára, égési sebre, bőrallergiára tökéletes. Mindig van itthon Tetran kenőcs és Teran por is, mivel a leggyorsabb, leghatékonyabb lehetőségek közt van gyulladások ellen. Nem rég férfi rokonomnak óriási kiterjedésű ekcéma jelent meg a bőrén, amit pár nap alatt rendbe szedett, és közben megszüntette a kellemetlen viszketést neki. Drága, és a kenőcs mennyisége kicsi, ám óriási segítség. A por olyan, mint a hintőpor, ám egyből a bőrbe masszírozható. Szupis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.