Egyéb

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Tetran kenőcs hatóanyaga, az oxitetraciklin széles spektrumú antibakteriális szer, amely egyes baktériumok (mind Gram-pozitív, mind Gram-negatív) ellen ható antibiotikum. A Tetran kenőcs a bőr bakteriális fertőzéssel komplikált gyulladásos állapotaiban használható, pl. az alábbi esetekben:
- gyulladásos bőrbetegség, szőrtüszőgyulladás;
- allergiás bőrbetegségek;
- csalánkiütés, ekcéma, erősen viszkető, idült bőrelváltozás;
- elsőfokú égés és fagyási sérülés;
- rovarcsípést követő másodlagos fertőzések;
- orbánc.

Összetevők: Oxitetraciklin-Hidroklorid,  Nátrium-Diszulfit,  Koleszterin,  Oleil-Alkohol,  Fehér Viasz,  Ricinusolaj

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mesi1st

2017. június 6.

Már gyerekkoromban is ez volt otthon a csodaszer, nem véletlenül. Sebre, bőrgyulladásra csak ez jöhet szóba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

Linduka

2017. május 17.

Gyakorlatilag nem tudok mást írni, mint az előttem szólok. 5 csillag, mindenre jó! Piercinget kezeltem vele legutóbb. Amit viszont nem találtam itt az oldalon, az a tetrános sebhintőpor. Feltöltöm, ha még nem tette meg valaki. Az is igazi Csodaszer! Pattanásos bőrre elixír! kb ilyen árban van az is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

Kittyki

2017. május 9.

Szépen eltünteti a csúnya, gyulladt pattanásokat az arcomon. Sokszor ez a krém mentette meg az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Beu

2017. április 16.

Pár hónapja plusz lyukat lövettem a cimpámba, ha begyulladt egy éjszaka alatt levitte. Azóta nincs vele gond. Most egy helix-et csináltattam, lekopogom, de semmi problémám nem volt vele, de mikor belekaptam és éreztem, hogy kezd fájni, bekentem és akkor is tette a dolgát.
Két napja egy hatalmas, fájdalmas, csúnya pattanásom jött ki az arcomon, egy nap többször kentem be és nagyon sokat segített. Mindenkinek ajánlom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

CKNYL

2017. március 24.

Az egész család szereti és használja. Igazi csodaszer, kisebb bőrgyulladásokat vagy nagyobb pattanásokat hatékonyan tudunk vele kezelni.
Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Igazat ír alább adriennbota, kötelező darab.

Anyesszka

2017. március 23.

Én a lábujjamra kentem, mert terhesség alatt többször rosszul vágtam le a körmöm és folyamatosan begyulladt. A krémtől jobb, de nem mondanám gyógyultnak, pedig hetek óta kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Agibaba8809

2017. február 7.

Csúnya pattanásaim voltak a jobb arcomon mióta a kenőcsöt használom jóval vállalhatóbb az arcom.Esténként alaposan belemasszirozom vele a problémás területet.Reggel lemosom.Számomra csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Klau7

2017. január 25.

Sok piercingemen segített már, nagyon szépen lehúzza a gyulladást, elősegíti a gyógyulás folyamatát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

romsicsbori

2017. január 18.

Pattanásgyilkosok legjobb barátja a Cicaplast mellett. Nem sok pattanásom van, de azoknak kegyetlen módon neki tudok esni. Azóta használom, mióta egyszer nagyon szétgyötörtem a pattanásaimat és felülfertőződtek Staphylococcus aureussal (nevezzük nevén a gyereket: ótvaros voltam). :D A háziorvosom ajánlotta akkor ezt a kis csodát. Azóta bevezettem a bőrápolási rutinomba, minden kinyomott pattanást vastagon bekenek vele. Azóta nincs felülfertőződés. Tényleg hasznos kis cucc, szőrtüsző-gyulladásra és szőrbenövésre is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

mvikii1995

2017. január 14.

Nagyon jó kis krém, kisebb bőrgyulladások kezelésére pont megfelelő.
Én akné kezelésére használom. Ritkán van pattanásom, de ha van, az nagyon fájdalmas, húzódó piros göb szokott lenni. Ilyenkor kb 2 napra félreteszem a szokásos arcápolási rutinomat, és csak egy kis ichtiolos szappant használok, a nem érintett területet pedig bekenem vizesebb krémmel is, hogy azért ne száradjon nagyon ki.
A pattanást lekezelem betadine oldattal, rákenek a tetrant vastagon, egy meleg vízbe áztatott vattakorongot teszek rá és leragasztom estére. Reggelre kifakad, és nagyjából eltűnik, a fájdalom pedig megszűnik. Ha másnap sehova nem kell mennem, ugyan ezt megismétlem kb 4-5 óránként. Így be sem hegesedik, és két nap múpva már nyoma sincs.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Nagyon jó kis krém, kisebb bőrgyulladások kezelésére pont megfelelő.