Egyéb

Ár:   £95   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   £95

Megjelenés éve: 2010

Fejillat: magnólia, rózsabors, mandarin, bergamott

Szívillat: tiaré virág, illatcserje, rózsa, frézia

Alapillat: szantálfa, virginiai cédrus, cashmeran, pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Flami

2018. augusztus 26.

Szeretném felhúzni a pontjait.
Sosem éreztem ehhez fogható illatot, nem hasonlít egyetlen általam ismert parfümre sem.
Ahogy a nevében is benne van és a kedves eladó, akitől vettem, szintén így fogalmazott: intelligens, különleges parfüm. Szerintem nagyon nőies, bár senki sem dícsérte még meg.
Nem erős, de még nap végén is érezni egy-egy mozdulatnál, hajlebbenésnél.
Lehet ez "szentségtörés", de szoktam izzadásgátlóként is használni, ott kb. 10 órát is kitart, egy egész napos erdei túra meg se kottyan neki.
Ha Geza Schoen ilyet tud, nagyon kíváncsi vagyok a többi parfümjére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Szeretném felhúzni a pontjait.
Nem erős, de még nap végén is érezni egy-egy mozdulatnál, hajlebbenésnél.
Ha Geza Schoen ilyet tud, nagyon kíváncsi vagyok a többi parfümjére is.

gangix

2018. augusztus 16.

Valóban szép, friss, virágos illat. Burberry Body-ra emlékeztet.
Bár a szolidabb illatokat kedvelem, ennél azért picit erősebbre számítottam... És a tartóssága sem túl jó, legalábbis rajtam. Ezt pedig nehéz elnézni az Escentric Molecules alkotójának... 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Valóban szép, friss, virágos illat. Burberry Body-ra emlékeztet.

3tara2

Korcsoport: >54
2018. március 11.

Ó, hát még senki nem írt erről a gyönyörűségről itt?
Ő az első számú TAVASZ parfümöm, mely elválaszt a hidegtől és hozzáköt a meleghez.
Egy virágos kombináció, ahol a tiaré, rózsa és frézia mesterhármasa felülmúl minden képzeletet. Egyáltalán nem erős, de rendkívül tartós.
Nem kell bedobni a táskába, hogy napközben felfrissítsem. Estig szépen kitart.
Bátran kijelentem, hogy aromaterápiás illatként is megállja a helyét.
Bővebben olvass róla itt:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 11.

Ó, hát még senki nem írt erről a gyönyörűségről itt?
Nem kell bedobni a táskába, hogy napközben felfrissítsem. Estig szépen kitart.
Bátran kijelentem, hogy aromaterápiás illatként is megállja a helyét.
Bővebben olvass róla itt: