Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BlackCat, Módosítva: 2012. december 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bettina28

2016. december 26.

Nekem is kettő volt, csak az előttem szólóval tudok egyetérteni.. Sajnos 2-3 réteg kell ahhoz hogy csíkmentesen fedjen, viszont szinte aznap elkezd megkopni a széle. A színek szépek, de ennyi.. minőség 0.

Up: Most, hogy válogatom a körömlakkjaimat, rájöttem hogy van még egy The Color Workshop körömlakkom amit viszont imádok. Az valahogy sokáig fent marad, az állaga sem olyan folyós és érezhetően jobb a minősége. Sokkal tartósabb is mint másik két társa.
A gyatrábbaknak arany színű a kupakja, a jónak fekete, és dombormintával raja is van a márka neve. Szóval ha ilyet találtok, az szerintem megéri de az aranykupakosak egyáltalán nem. Azoknak csak a gyönyörű színük pozitívum, semmi más.
Eredetileg 2 csillagot adtam, de így adok neki még egyet mert a fekete kupakosnak önmagában 5* járna, átlagban így nálam felhúzta 3-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Black Fairy

2014. január 25.

Nekem van kettő, de elég gagyik...rossz fedés, könnyen kopik, lassan szárad, nagyon híg, de a színük szép...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.