Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

egyno

2020. június 7.

Tini korom, márkája, emlékszem smink bőröndbe kaptam, sok sok minden volt benne. Köztük ezek a rúzsok. Akkor imádtuk, de rossz minőség. Az élményért 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

bettina28

2016. december 22.

Gyenge minőség. Ha cserepes ajkakra viszem fel nagyon durván beül a barázdákba, nem szép a fedése és nem is tartós. Van egy The Colour Workshop szájfényem, azt sokkal jobban szeretem. A színe is szebb és a minősége is, illetve eszméletlen jó illata van. Mindezek a rúzsra nem mondhatóak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

henrietta93

2014. november 17.

Szépek a színek, de ez semmit nem ér :D nem fog, ha a 4. réteget felkened akkor talán, de az is nagyon hamar lejön.. sztem egy TCW-s termék sem jó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Black Fairy

2014. január 25.

Szárít, egyenetlenül fed, gyorsan kopik, nehéz kezelni...de a színei szépek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Szárít, egyenetlenül fed, gyorsan kopik, nehéz kezelni...de a színei szépek