Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A white tea termékcsalád, mely a fehér tea mellett nyugtató hatású mimóza és narancsvirágolaj természetes kivonataiban is gazdag, egy szentély csodálatos békéjét és nyugalmát varázsolja használója köré. A fehér tea a legfinomabb teafajta, kizárólag Kínában termesztik, szüretelése az év meghatározott napjaira korlátozódik, amikor a rügyek éppen csak kinyílnak. Antioxidáns összetevőket tartalmaz, amelyek megvédik a bőrt a környezeti ártalmaktól.

grizus

2014. június 23.

Nekem fehérteás parfüm deóm volt ebből a márkából. Ma is megvan az üveg. Tulajdonképpen azóta is azt az illatot keresem, de a zöldteásakat is kedvelem. Olcsó volt, meglehetősen tartós és isteni illat, szinte a részemmé vált. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 23.

Nyuszi1

2013. január 4.

Jajjjj, ezt keresem ezer éve mindenhol... :( Sajnos nem találtam meg. Mindegyik illata tökéletes volt. Állítólag azért tiltották be, mert védett növényekből készült, ráadásul vízben áztatva NYERTÉK ki belőle az illatot, ami különleges eljárásnak számít. A flakon alján maradt egy kevés, és azt mindig ásványvízzel higítom, és még mindig erős az illata, hihetetlen!
Azt olvastam valahol, hogy más néven akarják piacra dobni, de nem sikerült kiderítenem, milyen néven. :) Ha hallotok valamit hol lehet kapni, szóljatok!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 4.

csokiveroni

2011. augusztus 24.

ezt már egyáltalán ne áruljak, v. csak nálunk nem, a feher es a zold teasat nagyon szerettem, megvolt az egesz szett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

csildiko60

Korcsoport: >54
2011. augusztus 7.

Nagyon szerettem ezt a testpermetet, de sajnos már vagy két-három éve nem kapható sehol. Jó lenne, ha újra forgalmaznák!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. augusztus 7.