Egyéb

Ár:   £20   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spotted0502, Módosítva: 2015. június 6.

Ár:   £20
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyulladáscsökkentő, hidratáló, faggyútermelést szabályozó, öregedésgátló, könnyen felszívódó, A, D, E vitaminokban gazdag, természetes antioxidáns.

Felhasználási lehetősége széleskörű:  minden bőrtipus és korosztály

Test, Körömágy, Arc, Haj, Kéz ,Ajkak

Acne, ekcéma, narancsbőr, herpesz, égés, napégés, kiütések, műtéti hegek, rozacea...

spotted0502

2015. május 31.

Én hidratáló krémemhez és a testápolómhoz adagolva használom, csodás puhává varázsolja a bőrömet, anèlkül, hogy eltömítené a pórusokat. Nagyon értékes olaj,én Angliában lakom és itt sajnos az ára elég húzós, és nálam fogy is rendesen, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 31.