KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Újra felhasználható, smink eltávolítására alkalmas Ultrasoft kendő, csak meleg vízzel kell alkalmazás előtt megnedvesíteni. Ez az ultra-puha, szőtt poliészter keverék szövet megszabadít a vastag sminktől is és csak friss, egészséges bőrt és érzést hagy maga után.

Alkalmazása: Távolítsuk el a dörzsölés és- vízálló sminket és szempillaspirált az eredeti MakeUp Eraser®-rel. Vegyszermentes, az összes fajta smink eltávolítására alkalmas, beleértve a vízálló, és a színházi sminket is. Minőségét megtartja kb.1000 mosásig.

Az eredeti MakeUp Eraser® mosógépben mosható. Mérete hét hüvelyk széles és 16 cm hosszú.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Eszter a panda

2018. március 21.

Zseniális! Én vízálló sminket használok és nevetve távolítja el egy kis melegvizes öblítés után. Én utána még használok egy habzó lemosót és micellás vizet a mélyebb rétegek tisztítására a rétegzés előtt, de sminkeltávolításra ez a kendő világbajnok! Nekem megérte az árát, újra megveszem, ha egyszer elhasználódik.
Használat után szappannal dörzsölöm át és már tiszta is!

Eszter a panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Használat után szappannal dörzsölöm át és már tiszta is!

Boriskajuliska

2018. február 26.

Ajándékba kaptam tavaly karácsonyra egy nagyon kedves barátnőmtől, aki sokat utazik a világ minden pontjára. Ha minden igaz egy párizsi Sephorába kellett megrendelnie, mire legközelebb ment legyen, annyira kapós volt. Mivel nem ismertem, örültem örültem , de nem tudtam igazán mit is kaptam. Valóban semmihez sem fogható a puhasága, hatékonysága, nagyon strapabíró stb. A szememet micellás tisztítóval lemosom, majd innisfree arcmosó és shiseido arckefe párossal átdörzsölöm, végül a benedvesített kendővel csikorgóan tisztára törlöm az arcom. Használtam magában is, de mivel tartós sminket használok jobban szeretem így használni. Fogalmam sem volt a hyperól, csak megszerettem. Minden használat után pici folyékony szappannal átmosom és heti 1x megy a mosógépbe. Ha valaki bele botlik és nem sajnálja rá a pénzt, nyugodtan vegye meg, szeretni fogja:)

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.