Egyéb

Ár:   $20   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Újra felhasználható, smink eltávolítására alkalmas Ultrasoft kendő, csak meleg vízzel kell alkalmazás előtt megnedvesíteni. Ez az ultra-puha, szőtt poliészter keverék szövet megszabadít a vastag sminktől is és csak friss, egészséges bőrt és érzést hagy maga után.

Alkalmazása: Távolítsuk el a dörzsölés és- vízálló sminket és szempillaspirált az eredeti MakeUp Eraser®-rel. Vegyszermentes, az összes fajta smink eltávolítására alkalmas, beleértve a vízálló, és a színházi sminket is. Minőségét megtartja kb.1000 mosásig.

Az eredeti MakeUp Eraser® mosógépben mosható. Mérete hét hüvelyk széles és 16 cm hosszú.

Oraculum

2018. augusztus 16.

Éééés igen, működik, vízálló sminknél, airbrush-sminknél és szemhéjalapnál is.
Kozmetikusként is használom, imádom, van minden színében Nekem, és mindegyik nagyszerű.
Én nem csak lemosásra használom, a vendégek nagyon szeretik, hogy puha, néhány érzékeny-bőrű vendégem kifejezetten kéri most már, hogy a masszázs, krémezés, lemosás után még ezzel is töröljem már át az arcukat :)

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Éééés igen, működik, vízálló sminknél, airbrush-sminknél és szemhéjalapnál is.

murczinodett

2018. július 6.

Ez tényleg működik. Önmagába eltávolítja a sminket, csak be kell vizezni a kendőt és áttörölni az arcot. Nagyon praktikus és nem kell sminklemosót használni, ami tök jó, mert én pl személ szerint utálom. Pénzt spórolsz ezzel és kíméletesen, kémiai anyagok használata nélkül szabadulhatsz meg a sminktől. Én utána tusfürdővel átmasszírozom a kendőt és kész, bizonyos időközönként meg kimosom.

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Eszter a panda

2018. március 21.

Zseniális! Én vízálló sminket használok és nevetve távolítja el egy kis melegvizes öblítés után. Én utána még használok egy habzó lemosót és micellás vizet a mélyebb rétegek tisztítására a rétegzés előtt, de sminkeltávolításra ez a kendő világbajnok! Nekem megérte az árát, újra megveszem, ha egyszer elhasználódik.
Használat után szappannal dörzsölöm át és már tiszta is!

Eszter a panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Használat után szappannal dörzsölöm át és már tiszta is!

Boriskajuliska

2018. február 26.

Ajándékba kaptam tavaly karácsonyra egy nagyon kedves barátnőmtől, aki sokat utazik a világ minden pontjára. Ha minden igaz egy párizsi Sephorába kellett megrendelnie, mire legközelebb ment legyen, annyira kapós volt. Mivel nem ismertem, örültem örültem , de nem tudtam igazán mit is kaptam. Valóban semmihez sem fogható a puhasága, hatékonysága, nagyon strapabíró stb. A szememet micellás tisztítóval lemosom, majd innisfree arcmosó és shiseido arckefe párossal átdörzsölöm, végül a benedvesített kendővel csikorgóan tisztára törlöm az arcom. Használtam magában is, de mivel tartós sminket használok jobban szeretem így használni. Fogalmam sem volt a hyperól, csak megszerettem. Minden használat után pici folyékony szappannal átmosom és heti 1x megy a mosógépbe. Ha valaki bele botlik és nem sajnálja rá a pénzt, nyugodtan vegye meg, szeretni fogja:)

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.