The Perfume People

Ár:   £4.50   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina.tarin, Módosítva: 2019. október 21.

Ár:   £4.50
Lelőhely:   Online

Fejjegyek: jázmin, kókusz, feketeribizli, gyapot

Szívjegyek: orchidea, szilva, feketeszeder, méz, ribizli, barack

Alapjegyek: csokoládé, ámbra, karamell, tonkabab, vanília

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance