Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2016. június 2.

Kategória:   Szépítő eszközök

Speciális bontó kefe. Intelliflex sörtékkel. Duplán égetett gömb végekkel. Apró mérete miatt gyerekek számára ideális.

The Wet Brush Mini Detangler - új
Ár: 2500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
eyeye

2018. október 23.

Kb. 2 éve használom. Mostanra már elkezdtek lejönni a szálak végén lévő kis bogyók. A "sörtéje" nagyon puha és rugalmas. Könnyen bontja a nedves, kócos hajat is. Nem ismerem a Tangle Teezer-t de annyira elégedett vagyok vele, hogy nem tervezem a lecserélését. Életem legjobb hajkeféje. Először kicsinek gondoltam de aztán határozottan megszerettem a méretét is. Igaz, most a Notino-ról a normál méretet rendeltem meg. (Ott egyébként lényegesen kedvezőbb áron kapható, mint az itt feltüntetett. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

dandelion

2016. július 6.

Lassan egy hónapja használom a nagy társával együtt, és nagyon meg vagyok elégedve. Vizes és száraz hajon is egyaránt használható. A hajam mindig nagyon gubancos volt, és csak komoly hajveszteséggel tudtam kibontani, ez a hajkefe viszont szinte siklik a hajamban, egyáltalán nem húzza, és a hajhullásom is teljesen minimális. Csomagban adták a normál hajkeféhez, kis mérete miatt mindenhová magammal hordom a táskámban. Mióta ezeket a hajkeféket használom, észrevettem, hogy sokkal fényesebb a hajam, és talán kevésbé töredezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.