Egyéb

Ár:   €12   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: kneva, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   €12
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A cellulit vagy más néven a narancsbőr a nők 80%-ánál jelen van, kortól, testsúlytól és fizikai aktivitástól függetlenül. A Thiomucase gél hatóanyagként mukopoliszacharidáz enzimet tartalmaz, mely nem csak megelőzi hanem láthatóan redukálja is a már meglévő narancsbőrt. Növeli a kötőszövet anyagcseréjét és megelőzi a bőr alatt zsír felhalmozódását. A Thiomucase gél folyamatos használatával jelentősen csökken a narancsbőr a lábakon, combokon és a csípőn, a bőr pedig feszesebbé, puhábbá  és szebbé válik.

100 g gél 5000 NE mukopoliszacharidát enzimet tartalmaz.

kneva

2017. június 13.

Külföldi oldalakon már sokat olvastam erről a termékről és őszintén szólva csodálkoztam is, h eddig ide még nem töltötte fel senki.
Külföldön gyógyszertárban árulják, de rendelhető az ebay-ről is. Azért az egyébhez töltöttem fel, mert a terméket több gyógyszergyár is gyártja licensszel és nem egyértelmű számomra, hogy melyiké az eredeti.
Én egy külföldi út során Benu gyógyszertárban vettem. A dobozon azt írja, h a Hemofarm gyártja.
Eddig meg vagyok vele elégedve. Jó illatú híg gél, de ez az illat hamar elillan és gyógyszeres szag marad utána. Mondjuk engem ez egyáltalán nem zavar. Könnyű felkenni és jól beszívódik. Nem ragad rá a combomra a pizsamanadrág.
Nagy csodákat önmagukban nem hoznak az ilyen készítmények, ezzel tisztában vagyok. Mégis azt gondolom, h bármit rendszeresen használva kicsit jobb a hátsó combjaim állapota, mint ha nem használok semmit.
Próbálok sok folyadékot inni, redukálni a szénhidrát bevitelt és zuhanyzáskor dörzsölni a problémás régiókat.
Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Egyelőre 4 csillag.