Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TelAviv, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Erős androgén (öröklött) és betegségek következtében fellépő hajhullás ellen. Aktivizálja az új hajszálak növekedését. Sikerrel tesztelt GKL peptid- és protein hatóanyagkomplex.

bpe

2014. október 1.

én is csak egy vélemény leszek, bár pont a másik véglet.. szóval, a thymuskin majd' 40 éve erőlteti ezt a fajta hatóanyagot, és bár én csak 5-6 éve használom, viszont elég körbenézzek a korosztályomon (35+), vagy meghallgassam a fodrászomat, h azt érezzem, érdemes költeni rá.

egyébként a leírása elég pontosan fogalmaz: az első időkben lehetséges, h ront a helyzeten, na, akkor kell nem abbahagyni. ;)

hozzáteszem, h ezért a régi, pont most a nyáron mexüntetett kiszerelésért nagyon nem tudtam rajongani, mert kettőből kettőnek rossz volt az adagolópumpája, az utolsó samponom nem is ez volt már, hanem a med verziója (annak már eddig is okos tubusa volt..), amit az összes másikkal (kivéve a prevent..) most újracsomagoltak, pont tegnap rendeltem belőle, remélem előnyére változott. (német márka, szval, szinte biztosan. ;) ) ..egy sampon egyébként nem fog csodát tenni, ők is (és én is..) a vip haarkur goldjukkal (új neve: forte serum) javasolják használni, már ha vki a csodára vár. :)) (vannak olcsóbb, kevésbé koncentrált változatok is persze belőle..) macerás játék, de cigi helyett inkább erre költök. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

TelAviv

2014. augusztus 13.

Ez a termék borzalmas. Senkinek nem ajánlom. 18.000 forint és csak bajt okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Ez a termék borzalmas. Senkinek nem ajánlom. 18.000 forint és csak bajt okoz.