Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Batka, Módosítva: 2014. július 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A lenmagolaj gyulladáscsökkentő, hámosító hatású. Érzékeny, kiszáradásra, kipirosodásra hajlamos, vagy ekcémás, pikkelysömörös bőrre különösen ajánlott.

"Hidegen sajtolt lenolajat és lenmaglisztet használtunk szappanunk készítésekor. Az utóbbinak enyhe dörzshatása van. A szappan illatanyagmentes. Az első lépéstől az utolsóig kézműves termék, kézzel készítettük műhelyünkben. Az alapanyagok kiválasztásánál előnyben részesítjük a helyi termelőket, gyártókat, értékesítőket.A szappan összetétele magyarul: elszappanosított napraforgóolaj, kókuszolaj, lenmagolaj, lenmagliszt. Natur kartondobozba csomagoltuk."

Batka

2014. június 27.

Amikor bontogatni kezdtem a dobozából(a doboza azonnal megfogott) megcsapott a lenmag illata, és onnantól tudtam, hogy nagyon fogom szeretni ezt a szappant. A lenmag egy csoda-növény, és kevés ilyen gazdag "gyógyító" szappannal találkozik az ember. Az illata bőrön természetesen nem marad meg, de élmény vele zuhanyozni. Ekcémás, pikkelysömörös bőrre alapból ajánlom, de bármilyen könnyen kiszáradó, érzékeny bőr hálás lesz érte. Az is tetszik, és szempont nálam, hogy nem használnak pálma olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract

Nem szabványos INCI név. Elszappanosított napraforgó olajat jelent, mely a szappanokban tisztító anyagként szolgál.