Egyéb

Ár:   620 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Orchid

2014. március 17.

Nekem sajnos olyan durva bőrkeményedés van CSAK a sarkamon, hogy szerintem még a legprofibb pedikűrös is elsírná magát. Próbáltam rendszeresen eltávolítani mindenféle eszközzel, de nekem naponta dörzsölgetni kéne ahhoz, hogy elfogadható állapotban legyen.
Igazából úgy vettem egy ilyen eszközt, hogy próba szerencse, nem nagy pénzkidobás lesz, a pengéket max. elhasználom papírdarabolásra.
Bementem a 100-asba, lekaptam az állványról egy ilyen mütyürt és hozzá 10 pengét, az egészért összesen 580 Ft-ot hagytam ott.
Igazából azt sem tudtam, hogy hogyan kell használni, hogy kell összerakni szakszerűen, persze előtte próbáltam utánaolvasni, de hát mindenhol csak a rémisztgetés ment, hogy csontig vágod vele magad és úristen, ezt mindenki bízza szakemberre. Na az aki ráadásul olyan csiklandós, mint én, nem ül csak be úgy néhány elrettentő vélemény után (sem) egy pedikűröshöz.
A lényeg, hogy elsőre olyan eredményt kaptam, hogy csak lestem! Nem vágtam meg magam, sőt, sitty-sutty lekaptam a felesleges bőrt. Előtte persze kb. 3/4 órán keresztül áztattam a lábam sós vízben, biztos ami biztos.
Én nagyon elégedett vagyok vele és amíg csak az ölembe bírom venni a lábamat, addig magamnak fogom leszedni a bőrkeményedést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Pingus

2013. szeptember 14.

Nagyon régóta megvan és elég sűrű használat mellet is jó állapotban van...elnyűhetetlen. Alap a lábápolási rutinomban, ami nálam így zajlik: lábásztatás után, mikor már kellőképpen felpuhult a lábam, egyszerű mozdulatokkal leszedem a felesleges bőrt, majd alaposan átdörzsölöm a lábamat egy habkővel. Ez után jöhet egy kis pedikűr, végül a Balea teafaolajos lábkrémmel alaposan bekenem a lábamat és kész is! Nem drága 1500 forint körül van és olyan 600 forint hozzá a 10 db-os penge. Nem kell nagy tudomány és kézügyesség hozzá!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.