Egyéb

Ár:   550 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Bubucim

2017. augusztus 25.

Nem teljesen vagyok vele megelégedve. Bár tény, hogy könnyű vele dolgozni, teszi a dolgát. 2-3 éve van meg, de rozsdásodik. Csak tudnám, hogy mitől!? Nem tartottam soha vízben. Anyukámnak volt egy szemöldökcsipesze, ill. még mindig megvan neki, lassan 20 éves, igazi békebeli darab. Semmi baja sincs. Az érdemelne max. csillagot. Ezen a rozsdától lassan nem látom elolvasni a Made in Germany feliratot. Kuka lesz a vége, amint találok másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

szaszu05

2014. szeptember 14.

Szeretem ezt a szemöldökcsipeszt. Tartós, már pár éve használom és még mindig tökéletes, bár az éppen kibújt szálakat nem mindig lehet vele kihúzni. Az ára is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Tyn

2013. szeptember 8.

Nagyon jó csipeszek, és évekig bírják. Igazán minőségi kis termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Nagyon jó csipeszek, és évekig bírják. Igazán minőségi kis termék :)