Egyéb

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GLZS, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Tokoferol: természetes, növényi eredetű, zsírban oldódó vitamin, az egyik legjelentősebb antioxidáns. Bőrápoló, hidratáló, gyulladásgátló hatású.

• mérsékli a bőr ráncosodását
  • jól kezelhető vele a napégés
  • rugalmas és selymesen sima lesz tőle a bőr
  • javít a körmök állapotán
  • serkenti a hajnövekedést
  • fényessé, selymessé teszi a hajkoronát
  • egészséges megjelenésűvé teszi a hajat, mérsékli a hajvégek töredezettségét
  • halványítja a bőr foltjait
  • Hatékony antioxidáns, tartósító hatása is van

GLZS

2017. május 23.

Olajos hajpakolás összetevőjeként használom ezt a vitamint, hogy serkentsem a hajam növekedését. Eddig bevált, egy hónap alatt kb. 2-2,5 cm-t nőtt a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol