Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Travalo egy olyan újratölthető szórófejes palack, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc illatunkat. Alumínium burkolatának köszönhetően praktikusan kezelhető és nem sérülékeny. 4 ml parfüm tárolására alkalmas, ami több mint 65 fújásra elegendő.

Travalo Ice üres, 5 ml
Ár: 1600 Ft , Eladó: magyaredina
Állapot: Új, csomagja bontott, de sosem használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel csak Újpesten vagy posta/róka
alea

2019. január 22.

A kedvenc parfümöm majdnem fél kilót nyom, (tömör üveg) ezért muszáj volt valamilyen kis üvegcsére beruháznom. A Müllerben többféle szóró kapható, 500 forinttól 500 forintig, végül, habár kicsit húztam a számat, beruháztam a Travalo parfümszórójára. Abszolút nem bántam meg! Nagyon könnyű feltölteni, és egy csepp perfüm sem vész kárba. Nekem nem is szivárog, könnyű, kicsi, de sok ideig elég a tartalma, most töltöttem újra, 2 hónap használat után. A táskám elengedhetetlen kelléke lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Boriszka

2018. május 25.

3 db-om van, egy még üresen, tartalékba ☺️. Én nagyon szeretem, praktikus kiegészítő, nem mellesleg csinos kis darabokat kapni, ajándéknak tökéletes 🎁. Láttam igen drágán is, magamnak nem vennék annyiért. Én a Rosmann-ban találtam rá akciósan 500 Ft-ért az ICE nevű fajtájára. Nekem egyik sem eresztett, semmi problémám nem volt vele, pedig hónapokig áll benne egy töltés. Sokkal jobb, mint a csavaros parfümszórók. Na az nekem is kifolyt 😞.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hecate

2018. május 15.

TRAVALO TUDNIVALÓK:

1, Ez parfümszóró és nem tároló. Utazásokhoz, napi programokhoz elvinni és gyakori használatra való. Nem fog hónapokig, évekig tárolni parfümöt. Azt ne várja senki. (Kár is áttölteni bele, ha jó ideig úgyse fújnánk, olyankor semmi értelme, akkor maradt volna inkább a lé az eredeti üvegében.) A Travalo egy mindennapi kicsi illatbiztonság, azt biztosítja, hogy villámgyorsan felfújd bárhol a kedvenc aromád és ne nagy, nehéz üvegeket kelljen cipelni, vagy külön megvenni a drága parfüm kisebb kiadását. A Travalo-t okkal árulják utazási felszerelésként, zsebsprayként. Amúgy se olcsó, hát arra megvenni, hogy ne használjuk felesleges luxuskiadás. Részesítsük előnyben a parfümvilág mottóját: "Az ismétlés a jó illat titka", tehát spriccelni kell a kívánt aromát fel-felfrissítve.

Olyan lányoknak, hölgyeknek ajánlott, akik naponta szeretnek kellemes illatvilágot teremteni maguk körül és van napi néhány másodperc türelmük erre.

Gyakori használattal jobban élvezhetünk EDP, EDT és EDC testsprayket is, melyben kevesebb a parfümkompozíció. A szórópalack általában egy spricceléssel több parfümöt visz fel, mint sok parfümös üveg. Ennek az oka gyors és intenzív illatfrissítés elérése.

Azt se feledjük, hogy gyakori alkalmazással majd gyakran cserélhetőek benne a különböző illatok is, amit mi nők szeretünk. :o) Hol Naomi Campbell, hol Celine Dion vagy más. :o) A változatosság gyönyörködtet.

2, Érdemes a szelepe szélét körömerősítővel körbekenni minden töltés után, hogy kevésbé párologjon a parfüm. A fémborítója is bekenhető átlátszó körömlakkal, hogy jobban ellenálljon a külső behatásoknak (bár alapból is elég strapabíró). - Amennyiben ez nem megoldható körömlakk helyett a termék alja kis átlátszó fóliába, vagy alufóliába tekerhető. - Amennyiben a parfümszóróhoz járt külön burok azt - a töltési időn kívül - mindig használni javasolt a termékkel!

Tipp: Első alkalmazás előtt vagy régi használat után (pl: műanyag spraypalackból, műanyag fecskendőből) vízzel töltsd fel! Így megismerkedhetsz a szelep használatával, megtudod ereszt-e és még nem vész kárba parfüm. Ha a parfüm olajossá vált akkor is ezt próbáld!

3, Hogy ne keveredjenek az illatok parfümváltás előtt vodkával vagy gyógyszertári alkohollal kell tisztítani.

4, Töltés közben mindig nézni kell az üvegrészt és mikor az tele van érdemes megállni vagy maximum 1-3 pumpálást lehet még utána, különben túlnyomás keletkezhet és kirobbanhat a drága nedű. (Néhány típusnál a 3/4-ed részig való feltöltés az optimális.)

5, A leírása szerint repülőgépre is felvihető. (Bár azért ajánlatos jelezni a reptéren biztos, ami biztos.)

6, Érdemes kis tégelyben illatmentes hidratáló krémet vagy ajakbalzsamot esetleg vazelint vinni mellette. Azt ugyanis a parfümpontokra kenve a spriccelés előtt hosszabb lesz az illathatás.

7, A testpermeteket fénytől védett, száraz helyen kell tartani, mivel erős fényhatásra és szélsőséges hőre (túlzott meleg vagy hideg) sérülnek a folyadék összetevői. A Travalonál is tanácsos erre figyelni.

8, A TRAVALO FELTÖLTÉSE: (Internetes videókon is megnézhető)
a, Vedd le a permetező fejet a parfümüvegről
b, Illeszd a Travalo alul található szelepét a (fejmentes) parfümödre és a palackot fel-le mozdulatokkal pumpáld.
c, A Travalo-t töltési szintjét látod a kis ablaknál.

Személyes vélemény: Minden nő arra vágyik, hogy kedvenc illata mindig vele legyen és bármikor felfrissíthesse. Örülök, hogy van ilyen termék. Nagy álmom vált valóra vele. Imádom. :)

Olcsóbb verziók: Nem tudom mennyire igaz, de interneten azt olvastam, hogy az olcsóbb verziók gyártója ugyanaz a cég, csak nem ütik rá a termékre a Travalo feliratot. Állítólag ezek az eszközök se tudnak kevesebbet és ebayen vagy egyéb online áruházban pár száz forintért kaphatók. Azt is olvastam, hogy szükség esetén arcszesz, vagy egyéb kozmetikai folyadék vihető a spraypalackokban az utazáshoz, aztán később a szokás módon tisztíthatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

TRAVALO TUDNIVALÓK:

8, A TRAVALO FELTÖLTÉSE: (Internetes videókon is megnézhető)
a, Vedd le a permetező fejet a parfümüvegről
c, A Travalo-t töltési szintjét látod a kis ablaknál.

buba83

2018. május 14.

Alig pár nap alatt teljesen elpárolgott belőle az a mennyiség, amivel teletöltöttem. Filléres vacak, ment a kukába 2 próbálkozás után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Terka25

2018. május 14.

Kaptam ilyenben parfümöt mikor csereberéltem , mire ideért a fele kifolyt , mire legközelebb fújni akartam rájöttem , hogy totál üres . ( 1-2 hónapról beszélek ! )Senkinek nem ajánlom az enyém repült a kukába .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

pomme

2017. december 17.

Én még a hype elején kaptam egy ilyet húgomtól, aki majdnem 4000 Ft-ért vette valahol külföldiában. El voltam ájulva tőle, aztán én is észrevettem, hogy bizony fogy belőle a parfüm rendesen. :( Oké, kb 3-4 év alatt tűnt el a harmada, 2. feltöltésre, de akkor is... Könnyű használni egyébként és (látványra) nem ereszt. Újratöltésnél már ment mellé is,valahogy mintha elhasználódott volna az alja. Egyszer használatos fújósnak (sem) éri meg, az ugyanilyen nem alultöltős fújósok legalább nem eresztenek és nem 4000, hanem 400 Ft-ba kerülnek... Nekem egyébként nem ez a "gyengébb" verzió van meg, hanem még az első kiadás, ami atomerősnek tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

dandelion

2017. december 17.

Az eredetit kaptam ajándékba külföldről. Ezüst színű, nem szivárog, egyszerűen feltölthető, könnyű. Nekem nem tűnt fel, hogy párologna, bár viszonylag rövid idő alatt kifújom a tartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

nikuci

2017. október 5.

Annyira szeretem! Nekem a Travalo ice van pinkben és 2 narancssárgában. Sokáig vittem magammal a parfümömet, vagy kisebb 30 milis kiszerelésben is megvettem, mert ha megyünk vmerre jó ha van egy kis jó illat amihez nyúlhatunk, csak rettegtem h összetörik, de amiota megvan minden egyszerűbb! Csak beletöltöm az aktualis kedvenc parfümömet és mehet is a táskába. Ugye a tetejüket nem lehet lecsavarni, de Igazábol tisztítani se egy nagy kihívás, csak gyógyszertári alkohol kell hozzá meg egy hasonló szórófejes kis üvegcse. Az alkohol teljesen elnyomja az előző parfüm illatát. Nincs nehéz táska, idegesség hogy túlélte-e a parfüm ha valamihez neki koccantom a tàskát!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

tika

2017. augusztus 2.

Nekem eredeti példányom van. Ajándékba kaptam, nem is tudom hogy mennyibe kerül. Legalább 3 éve tökéletesen működik, nagyon szeretem :) Most akarok venni egy másikat, hogy különböző illatot töltsek bele. Pontosan hol lehet eredetit venni és mennyibe kerül?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

umpalumpa

2017. április 27.

Hat en nem 1500-ot, hanem joval tobbet adtam erte egy Dm-ben. Ugyesnek tartottam az aljan levo szelepet, egyszeru megtolteni. Honapokig elegedett voltam vele, aztan elovettem hosszabb ido utan a tatyombol es eltunt belole a parfum. Szoval ereszt az a szelep es nem is kicsit. Hamar el kell hasznalni a tartalmat. A 600 Ft-os alu-tokos szoro sokkal jobban bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.