Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2018. május 15.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Egyéb

A Travalo egy olyan újratölthető szórófejes palack, amelynek segítségével mindenhová könnyedén magunkkal vihetjük kedvenc illatunkat. Alumínium burkolatának köszönhetően praktikusan kezelhető és nem sérülékeny. 4 ml parfüm tárolására alkalmas, ami több mint 65 fújásra elegendő.

Ár: 1000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

Anheszenamon

2021. január 3.

Nagyon hasznos kis cucc ez, legfőképp utazásnál jön jól. Nyaralásra is magammal vittem, így nem kellett a 100 ml-parfümös üveget cipelnem. Mérete miatt a legkisebb táskába is belefér. Hétköznapokon is mindig a táskámban van, így bármikor újra tudom fújni a kedvenc illatomat. Én Notinoról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

bernadettu

2020. október 18.

Sajnos arra hogy mini parfümöt aminek nincsen pumpája áttöltsek bele nem alkalmas viszont az olyan EDT-hez amit a nap folyamán érdemes frissíteni, ahhoz tökéletes bár nem hiszem hogy többet beszerzek belőle.
Táskában felejtve tényleg elpárolog belőle a parfüm de azt nem is ígérte hogy sokáig megőrzi a minőségét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

lenochka

2019. október 18.

Nagyon jó kis cucc! Több is van már belőle, imádom! Pici és praktikus találmány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

alea

2019. augusztus 24.

A kedvenc parfümöm majdnem fél kilót nyom, (tömör üveg) ezért muszáj volt valamilyen kis üvegcsére beruháznom. A Müllerben többféle szóró kapható, 5000 forinttól 500 forintig, végül, habár kicsit húztam a számat, beruháztam a Travalo parfümszórójára. Abszolút nem bántam meg! Nagyon könnyű feltölteni, és egy csepp parfüm sem vész kárba. Nekem nem is szivárog, könnyű, kicsi, de sok ideig elég a tartalma, most töltöttem újra, 2 hónap használat után. A táskám elengedhetetlen kelléke lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Boriszka

2018. május 25.

3 db-om van, egy még üresen, tartalékba ☺️. Én nagyon szeretem, praktikus kiegészítő, nem mellesleg csinos kis darabokat kapni, ajándéknak tökéletes 🎁. Láttam igen drágán is, magamnak nem vennék annyiért. Én a Rosmann-ban találtam rá akciósan 500 Ft-ért az ICE nevű fajtájára. Nekem egyik sem eresztett, semmi problémám nem volt vele, pedig hónapokig áll benne egy töltés. Sokkal jobb, mint a csavaros parfümszórók. Na az nekem is kifolyt 😞.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Hecate

2018. május 15.

TRAVALO TUDNIVALÓK:

1, Ez parfümszóró és nem tároló. Utazásokhoz, napi programokhoz elvinni és gyakori használatra való. Nem fog hónapokig, évekig tárolni parfümöt. Azt ne várja senki. (Kár is áttölteni bele, ha jó ideig úgyse fújnánk, olyankor semmi értelme, akkor maradt volna inkább a lé az eredeti üvegében.) A Travalo egy mindennapi kicsi illatbiztonság, azt biztosítja, hogy villámgyorsan felfújd bárhol a kedvenc aromád és ne nagy, nehéz üvegeket kelljen cipelni, vagy külön megvenni a drága parfüm kisebb kiadását. A Travalo-t okkal árulják utazási felszerelésként, zsebsprayként. Amúgy se olcsó, hát arra megvenni, hogy ne használjuk felesleges luxuskiadás. Részesítsük előnyben a parfümvilág mottóját: "Az ismétlés a jó illat titka", tehát spriccelni kell a kívánt aromát fel-felfrissítve.

Olyan lányoknak, hölgyeknek ajánlott, akik naponta szeretnek kellemes illatvilágot teremteni maguk körül és van napi néhány másodperc türelmük erre.

Gyakori használattal jobban élvezhetünk EDP, EDT és EDC testsprayket is, melyben kevesebb a parfümkompozíció. A szórópalack általában egy spricceléssel több parfümöt visz fel, mint sok parfümös üveg. Ennek az oka gyors és intenzív illatfrissítés elérése.

Azt se feledjük, hogy gyakori alkalmazással majd gyakran cserélhetőek benne a különböző illatok is, amit mi nők szeretünk. :o) Hol Naomi Campbell, hol Celine Dion vagy más. :o) A változatosság gyönyörködtet.

2, Érdemes a szelepe szélét körömerősítővel körbekenni minden töltés után, hogy kevésbé párologjon a parfüm. A fémborítója is bekenhető átlátszó körömlakkal, hogy jobban ellenálljon a külső behatásoknak (bár alapból is elég strapabíró). - Amennyiben ez nem megoldható körömlakk helyett a termék alja kis átlátszó fóliába, vagy alufóliába tekerhető. - Amennyiben a parfümszóróhoz járt külön burok azt - a töltési időn kívül - mindig használni javasolt a termékkel!

Tipp: Első alkalmazás előtt vagy régi használat után (pl: műanyag spraypalackból, műanyag fecskendőből) vízzel töltsd fel! Így megismerkedhetsz a szelep használatával, megtudod ereszt-e és még nem vész kárba parfüm. Ha a parfüm olajossá vált akkor is ezt próbáld!

3, Hogy ne keveredjenek az illatok parfümváltás előtt vodkával vagy gyógyszertári alkohollal kell tisztítani.

4, Töltés közben mindig nézni kell az üvegrészt és mikor az tele van érdemes megállni vagy maximum 1-3 pumpálást lehet még utána, különben túlnyomás keletkezhet és kirobbanhat a drága nedű. (Néhány típusnál a 3/4-ed részig való feltöltés az optimális.)

5, A leírása szerint repülőgépre is felvihető. (Bár azért ajánlatos jelezni a reptéren biztos, ami biztos.)

6, Érdemes kis tégelyben illatmentes hidratáló krémet vagy ajakbalzsamot esetleg vazelint vinni mellette. Azt ugyanis a parfümpontokra kenve a spriccelés előtt hosszabb lesz az illathatás.

7, A testpermeteket fénytől védett, száraz helyen kell tartani, mivel erős fényhatásra és szélsőséges hőre (túlzott meleg vagy hideg) sérülnek a folyadék összetevői. A Travalonál is tanácsos erre figyelni.

8, A TRAVALO FELTÖLTÉSE: (Internetes videókon is megnézhető)
a, Vedd le a permetező fejet a parfümüvegről
b, Illeszd a Travalo alul található szelepét a (fejmentes) parfümödre és a palackot fel-le mozdulatokkal pumpáld.
c, A Travalo-t töltési szintjét látod a kis ablaknál.

Személyes vélemény: Minden nő arra vágyik, hogy kedvenc illata mindig vele legyen és bármikor felfrissíthesse. Örülök, hogy van ilyen termék. Nagy álmom vált valóra vele. Imádom. :)

Olcsóbb verziók: Nem tudom mennyire igaz, de interneten azt olvastam, hogy az olcsóbb verziók gyártója ugyanaz a cég, csak nem ütik rá a termékre a Travalo feliratot. Állítólag ezek az eszközök se tudnak kevesebbet és ebayen vagy egyéb online áruházban pár száz forintért kaphatók. Azt is olvastam, hogy szükség esetén arcszesz, vagy egyéb kozmetikai folyadék vihető a spraypalackokban az utazáshoz, aztán később a szokás módon tisztíthatók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

TRAVALO TUDNIVALÓK:

8, A TRAVALO FELTÖLTÉSE: (Internetes videókon is megnézhető)
a, Vedd le a permetező fejet a parfümüvegről
c, A Travalo-t töltési szintjét látod a kis ablaknál.

buba83

2018. május 14.

Alig pár nap alatt teljesen elpárolgott belőle az a mennyiség, amivel teletöltöttem. Filléres vacak, ment a kukába 2 próbálkozás után :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Terka25

2018. május 14.

Kaptam ilyenben parfümöt mikor csereberéltem , mire ideért a fele kifolyt , mire legközelebb fújni akartam rájöttem , hogy totál üres . ( 1-2 hónapról beszélek ! )Senkinek nem ajánlom az enyém repült a kukába .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

pomme

2017. december 17.

Én még a hype elején kaptam egy ilyet húgomtól, aki majdnem 4000 Ft-ért vette valahol külföldiában. El voltam ájulva tőle, aztán én is észrevettem, hogy bizony fogy belőle a parfüm rendesen. :( Oké, kb 3-4 év alatt tűnt el a harmada, 2. feltöltésre, de akkor is... Könnyű használni egyébként és (látványra) nem ereszt. Újratöltésnél már ment mellé is,valahogy mintha elhasználódott volna az alja. Egyszer használatos fújósnak (sem) éri meg, az ugyanilyen nem alultöltős fújósok legalább nem eresztenek és nem 4000, hanem 400 Ft-ba kerülnek... Nekem egyébként nem ez a "gyengébb" verzió van meg, hanem még az első kiadás, ami atomerősnek tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

dandelion

2017. december 17.

Az eredetit kaptam ajándékba külföldről. Ezüst színű, nem szivárog, egyszerűen feltölthető, könnyű. Nekem nem tűnt fel, hogy párologna, bár viszonylag rövid idő alatt kifújom a tartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.