Egyéb

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evciike, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2024. június 21.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajszépség vitaminj

Biogenina®-t, egy innovatív, szabadalmaztatott hatóanyag-komplexet tartalmaz, vitaminokkal, ásványi anyagokkal együtt. Ellenőrzött hatékonyság.
Napi 1 tabletta – a nyújtott hatóanyag-leadási technológiának köszönhetően. Rövid, 2 hónapos alkalmazási időtartam. Mind nők, mind férfiak alkalmazhatják.

• Biogenina®-t, melynek összetevői a poliamin, a kálcium-pantotenát és a biotin. A biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • C-vitamint, E-vitamint, cinket és rezet, amelyek hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához is.
  • B6-vitamint, amely ugyanúgy, mint a biotin, az E-vitamin és a réz, részt vesz a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.
  • Metionint, melyet a szervezetünk nem képes előállítani, így csak az étrendünkkel tudjuk bevinni.
  • Folsavat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Majida

2024. március 11.

Nagy reményekkel meg vettem ezt a terméket talán egy két babahajam kinőtt tőle,hajhullásra vettem igazából nem történt semmi…Az íze borzasztó de igazából a cél érdekében mindent az ára változó online boltban 6500 ft körül gyógyszertárban 9995 ft…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 11.

eri4

2023. július 13.

Másfél hónapnál járok, a hajszálakat erősebbnek, egészségesebbnek érzékelem, de a hajhullásommal ezidáig nem tudott mit kezdeni.. inkább Forcapil, nálam az futott be, az két hét után megállította, és amig szedtem minden szupi volt, de ha leállok ugyanaz van, mint előtte 💁‍♀️ nem találtam eddig olyan szert, ami változást hozna... folyamatosan kell szedni ezeket az már biztos 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 13.

Hiiragi66

2023. július 1.

Júli 1: Még csak nem rég kezdtem el szedni, (16 napja) de kíváncsian várom hogy mi lesz a két hónap végén. Egyelőre nem látok változást, szóval ha letelik a két hónap jövök updatettel. Az íze valóban nem a legjobb, de vízzel se perc alatt lenyelhető, szóval közel se olyan vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 1.

baboka02

2023. június 7.

2.doboz végén járok. Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal, rettenetes íze van, már feláll a szőr a hátamon, amikor eszembe jut, hogy be kéne kapnom a napi adagot. Nagyon örülök, ha végre befejezem a kúrát.
A pozitív oldalon: többet tett le az asztalra, mint eddig bármi más hajvitamin (kivéve a dm-es egyszerű hajkapszula, azt 1.5 évig szedtem folyamatosan, és rengeteget segített abban, hogy lenőjön a szőkített hajhosszam, viszont az utóbbi hónapokban stagnált)
Egy szó, mint száz: babahajak megjelentek a Tricovelnek köszönhetően, talán erősebbek is a hajszálaim, mint voltak. Fokozott éhségérzetet nem okozott nálam, és szerencsére gyulladásos pattanásokat sem, mint sok más hajvitaminnál megszoktuk.
Egy próbát megér az egész, hiszen mindössze 2 hónap, de újra nem venném valószínűleg, mert ahhoz azért elég borsos az ára (kb 12ezer forint most a 30 db, és ebből 2 kell a kúrához). Ehhez képest a dm-es hajvitamin 1200 Ft 60 napra.
Ha nem bánja a pénztárcád, próbáld ki, de csodát ne várj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Ha nem bánja a pénztárcád, próbáld ki, de csodát ne várj.

Afra89

2023. március 27.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a kapszulát.2 hónapja iszom, rengetegett segített a hajhullásomon. Szerencsére nem csinált étvágyat sem pattanásokat a bőrömön.A ,,szaga" mint a száraz kutyatáp csak ezért a 4 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 27.

madri84

2022. november 28.

Endokrinológus javaslatára kezdtem el szedni, eddig is hullott a hajam, de covid után kétségbeejtően sok hajam kihullott.
Több, mint 1 hónapnyi szedés után azt tudom mondani, hogy hajmosáskor és fésülködéskor látványosan kevesebb hajam hullik ki (526 db hajszál volt eddig a legtöbb, amit hajmosáskor elvesztettem). Több hajam nem lett, úgy érzem még, de legalább nem hullik annyi, mint eddig.
Pozitív tapasztalat még, hogy a pattanásosodásra hajlamos bőröm is szebb lett.
Szerencsére nem okozott hasfáját, vagy étvágynövekedést.
Valóban fura, kutyatápra emlékeztető szaga van, de ez legyen a legkevesebb, ha a hajamra pozitív hatással van 🤩

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 28.

Pozitív tapasztalat még, hogy a pattanásosodásra hajlamos bőröm is szebb lett.
Szerencsére nem okozott hasfáját, vagy étvágynövekedést.

Peszy88

2022. augusztus 22.

Hajam szőkített, száraz, és sajnos erősen hullott is. Két hete szedem ezt a terméket, a hajhullásom teljesen megszűnt. Teljesen meg vagyok vele elégedve, később updatelek, hogy a haj növekedést mennyire segítette elő, hiszen két hét még nyilván kevés, hogy azzal kapcsolatban bármit is írjak. Eddig nekem a termék szuper:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Greti97

2022. július 28.

Szinte az összes hajvitamint próbáltam már, ez az egyetlen, ami bevált. Beszedtem 3 havi adagot, rengeteg babahajam van azóta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 28.

NovErke

2022. március 10.

2 hete szedem, egyenlőre 4*-ot adok neki. Megállt a hajhullásom, ami már elég hosszú ideje tartott. Nem tudom hogy csak ennek tudható-e be, mert amellett hogy elkezdtem szedni, a sampont leváltottam natúr sampon szappanra és a hajvégápolómat is, natúr olajra. Minden esetre nagyon örülök. Biztosan közre játszott benne vitaminhiány is, mert amióta elkezdtem szedni ezt a tablettát, a közérzetem is jobb, úgy érzem több energiám van. Eddig mindenképpen megérte, a hajam és az egészségem miatt is. Ha mind beszedtem és ugyanez marad a véleményem, meglesz az 5. * is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

DeTi

2021. november 24.

Megállította a hajhullásom, megerősítette a körmön, szerintem a bőröm is szebb lett tőle. Bátran ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.