Egyéb

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evciike, az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajszépség vitaminj

Biogenina®-t, egy innovatív, szabadalmaztatott hatóanyag-komplexet tartalmaz, vitaminokkal, ásványi anyagokkal együtt. Ellenőrzött hatékonyság.
Napi 1 tabletta – a nyújtott hatóanyag-leadási technológiának köszönhetően. Rövid, 2 hónapos alkalmazási időtartam. Mind nők, mind férfiak alkalmazhatják.

• Biogenina®-t, melynek összetevői a poliamin, a kálcium-pantotenát és a biotin. A biotin hozzájárul a haj normál állapotának fenntartásához.
  • C-vitamint, E-vitamint, cinket és rezet, amelyek hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez. A réz hozzájárul a haj normál pigmentációjához is.
  • B6-vitamint, amely ugyanúgy, mint a biotin, az E-vitamin és a réz, részt vesz a normál energiatermelő anyagcserefolyamatokban.
  • Metionint, melyet a szervezetünk nem képes előállítani, így csak az étrendünkkel tudjuk bevinni.
  • Folsavat.

DeTi

2021. november 24.

Megállította a hajhullásom, megerősítette a körmön, szerintem a bőröm is szebb lett tőle. Bátran ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Azurill

2021. november 22.

Először a terméket véleményezem:
1 hónapig szedtem(októberben) , az első héten nagyon fájt tőle a hasam. Egy hónap elteltével a körmöm hosszú és betonkemény lett.

Aztán más kombinációt kezdtem novemberrel, de abban is van 10.000 mcg biotin.

Mostanra tele lettem babahahajakkal. A körmöm is fényes. Talán jobban is nő a hajam.
Erről majd később írok véleményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 22.

Először a terméket véleményezem:

Aztán más kombinációt kezdtem novemberrel, de abban is van 10.000 mcg biotin.

Erről majd később írok véleményt.

gili

2021. november 6.

Évente kétszer szoktam szedni, egy kúra 2 hónapig tart.
Nagyon szeretem!
A hajam sokkal egészségesebb lesz tőle.
Ez alatt azt értem, hogy:
-sokkal fényesebb
-rugalmasabb
- több babahajam nő
- gyorsabban növekszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Évente kétszer szoktam szedni, egy kúra 2 hónapig tart.
Nagyon szeretem!
A hajam sokkal egészségesebb lesz tőle.
Ez alatt azt értem, hogy:
-sokkal fényesebb
-rugalmasabb
- több babahajam nő
- gyorsabban növekszik

MrsBeck

2021. november 1.

A nőgyógyászom javaslatára kezdtem el szedni, miután egy hormonális spirál használata után fél évvel hetekig erősen hullott a hajam. (A pontos oka azóta sem tisztázott, okozhatta a spiráltól függetlenül az inzulinrezisztencia is..) Két hónapos kúrát csináltam, az erős hajhullást teljes mértékben megállította. Új hajszálaim/babahajak nem nőttek tőle vagy nem vettem észre különösebben. Ennek lassan fél éve és azóta sem tért vissza a hajhullás. Más terméket nem használtam, ezért nincs összehasonlítási alapom. Bár drága tabletta, de nem kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

LaPrune

2020. november 24.

Szules utani (egyebkent allitolag normalis) hajhullasra vettem a fodraszom es a nogyogyaszom tanacsara. Nemhogy megallitotta a hajhullast, de olyan babahajaim nottek, amik azota kinottek a babahaj elnevezest, es mar az allamig ernek. Szerintem evente tolok egy kurat, annyira meggyozott, pedig szkeptikus vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Vivi629

2020. október 20.

Hullik a hajam, aminek oka valószínűleg az inzulinrezisztencia. Többféle hajvitamint szedtem, ezek közül a Tricovel volt az egyik legjobb. Nem múlt el a hajhullásom, de tele vagyok babahajakkal. Alapból is elég gyorsan növekszik, úgyhogy e tekintetben nem vettem észre változást. Nem csodaszer, a hajhullásnak az okát kellene megszüntetni, de kétségtelenül segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

deezsina

2020. augusztus 13.

MIóta az eszemet tudom, hullik a hajam, néha picit jobb, de már a fülig érő haj sem tűnik tarthatónak, a fejtető és a halánték hajszálai nagyon gyorsan feladják, letörnek, kihullanak. Kb 3 hónapja volt egy "balesetem", kétszer próbáltam ricinusos hajpakolást, kb 800 szál hajam hullott el vele, azóta se ment még egy mosásnál sem 3-400 alá. Egyértelműen lavinát indított el a cucc, de őrület, hogy még most sem akar normalizálódni.
Kb ekkor kezdtem el a tricovelt, lassan el is fogy a 3 havi adag. Közben próbáltam PLantur oldatozni, de maga az oldatozás napi 100 kihullott hajszállal indította a napot, váltottam Regaine-re, azzal kevesebb hullik alkalmazás közben, de elvileg para mellékhatásai lehetnek, amik engem még eddig elkerültek.
Ezzel mind próbálkozom, de nem nagyon történik semmi a hullással, icipicit próbálom azt hinni, hogy mérséklődik, babahajak azért akadnak. _A vitaminnak egyéb bőrre, testsúlyra való hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

zsuu087

2020. augusztus 4.

Most fejeztem be a kúrát. Babahajak lettek, hajhullás nem állt meg. Ez nem feltétlenül a termék hibája, de többet vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

DianaS

2020. június 19.

Drága viszont semmi változást nem vettem észre se pozitívat se negatívat. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Drága viszont semmi változást nem vettem észre se pozitívat se negatívat. :/

silawolf

2020. június 17.

2 hónapig szedtem, duopack-ban kedvezményes áron lehet hozzájutni.

Előnyök:
•gyorsabban nőtt a hajam
•gyönyörű fényes lett
•alapból is dús a hajam, de még dúsított rajta
•megszűnt a hajhullásom

Hátrányok:
•kellemetlen szaga van, kutyakajára hasonlít, de ezt elnéztem neki.
•hízást okozott nálam a szedése
•ahogy befejeztem a kúrát harosan újra hullani kezdett a hajam.

Ha zavaróan hullani fog a hajam, lehet adok neki még egy esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

2 hónapig szedtem, duopack-ban kedvezményes áron lehet hozzájutni.

Előnyök:
•gyorsabban nőtt a hajam
•gyönyörű fényes lett
•alapból is dús a hajam, de még dúsított rajta
•megszűnt a hajhullásom

Hátrányok:
•kellemetlen szaga van, kutyakajára hasonlít, de ezt elnéztem neki.
•hízást okozott nálam a szedése
•ahogy befejeztem a kúrát harosan újra hullani kezdett a hajam.

Ha zavaróan hullani fog a hajam, lehet adok neki még egy esélyt.