Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomcsa4, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A baba érzékeny bőrét hidratálja, puhává varázsolja.

Jelizz

2017. július 27.

Eleg gyenge baba illata van . Nagyon vizes,nem jo testapolasra se masszazsra 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Eleg gyenge baba illata van . Nagyon vizes,nem jo testapolasra se masszazsra 😕

Fancsusz97

2017. június 8.

Gyanta leszedésére vettem, arra alkalmas, de semmi másra nem! Borzasztóan folyik belőle az olaj, utána csúszik az egész flakon, és a bőröm egyszerűen képtelen magába szívni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

cintia20

2017. március 4.

Csak sminklemosónak vettem, mert kellett egy olcsóbb alternatíva, arra tökéletes! Mellette lehozza a gyanta maradványait, a bőr cipőt és szépen fényesiti, így én 5 csillagot adok neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

bugosgizi

2015. szeptember 20.

Nekem ez előtt magasabb árkategóriás baba olajom volt amit nagyon szerettem is. Aztán volt egy kissebb időszak amikor nem használtam olajat. De végül arra jutottam hogy csak veszek valamilyet.
Bementem a Goodsmarketbe és az első kezem ügyébe akadót megvettem gondolván hogy mind ugyanazt tudja. Hát sajnos nem. A termékkel kapcsolatban érezhető hogy olcsóbb és gyengébb minőségű. Nem hidratál úgy ahogy kéne... Tehát én bőr ápolásra nem igazán használom. Nálam is gyantázás után használatos meg egyéb ilyesmi esetekben. Aztán majd csak elfogy. Az illata rövidtávon elfogadható. Huzamosabb időre már irritáló.
Nem rossz annyira ez az olaj hogy ne lehessen valahogyan hasznosítani de 3 pontnál több nem jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Dézi

2015. április 17.

Extra száraz, vìzhiányos bőröm van, valamint a combomon gyakran gyulladt szőrbenövèsek vannak. Eddig semmi nem hozta ìgy helyre a bőröm, mint ez az olaj. Nehezen szìvódik be a bőrbe ès a csomagolása lehetne praktikusabb, de nem akarok telhetetlen lenni, 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

blackcat00616

2015. március 25.

Gyantázás utánra vettem, hogy leszedje a fennmaradt gyantát, arra tökéletes, viszont:
- hiába van lezárva, kifolyik
- nem szívódik fel, át kell töröljem magam, hogy ne maradjak olajos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

- hiába van lezárva, kifolyik
- nem szívódik fel, át kell töröljem magam, hogy ne maradjak olajos

Kishoshi

2014. július 15.

Olcsó,és nagyon folyik,más egyebet nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Olcsó,és nagyon folyik,más egyebet nem tudok róla mondani.

ForestNymph

2012. október 22.

Egyszer szagoltam meg egy üzletben, már a szaga is borzalom volt, ott is maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Orchid

2012. június 7.

Egyszer próbáltam ki, újra le kellett zuhanyoznom utána, mert egyáltalán nem szívódott fel. A kupakja borzalmas, folyik a cucc mindenfelé. Nem dobtam ki, bár nagyon olcsó volt, a bakancsomra elkenegettem, annak visszaadta a színét és szép fényes volt tőle, de mindössze ennyi haszna volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Geranial, Alpha-Isomethyl Ionone