Egyéb

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: IndieArabella, Módosítva: 2018. október 16.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Vitaminokat és cinket tartalmazó étrend-kiegészítő tabletta

Az A-, B2-, B3-vitaminok és a biotin hozzájárul a bőr normál állapotának megőrzéséhez, a biotin és cink a haj, a cink a köröm normál állapotának fenntartásához.

sziluetta

2018. december 3.

Szintentartóként szedtem biovanné plusz után (meg azért, mert nem akartam kidobni, pedig már kiábrándultam az ilyen szépségvitaminokból), egész jól bevált, de tegyük hozzá, hogy nem olyan vitaminhiányom volt, amit orvosolhatott volna, szóval egy multivitaminnak elment. A hajamon nem javított, azon kívül viszont nyilván mindenen igen, gyorsabban nőtt a körmöm, és gyakrabban kellett borotváljam a lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.