Egyéb

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Irina, Módosítva: 2012. július 4.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Dea

2018. május 17.

Én 495-ért vettem egy bioboltban,és vízzel hígitva használom tonik/arcpermetként, és nagyon szeretem,kellemes illata van, és állítólag jót tesz a bőrnek,újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Cary

2015. július 7.

Arcmosás után ezzel törlöm át az arcom. Nagyon szeretem,megnyugtatja a bőröm és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Matilda

2014. október 28.

Én is a tescoban vettem (670 Ft), lefekvés előtt törlöm át vele az arcom, nagyon szeretem az illatát, nyugtat. Nyárra szoktam belőle arcpermetet is csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

bigblue

2014. június 24.

Tesco-ban vettem, már a második üveggel, mert nagyon megszerettem. Krémezés előtt használom az arcomra, illetve pattanás nyomkodás után is ezzel törlöm át a bőrömet. A nem vízálló sminket is szépen leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Kardvirág

2014. április 5.

A Fővám téri Ázsia boltban vettem 700 Ft körül. Tonikként használom. Szép sima lesz tőle a bőröm, de picit, mintha szárítaná, így csak 2-3 naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

bipanka

2013. július 12.

Én a Tescoban vettem 700.- körül. Anyukám használja pár naponta arclemosónak. Én eddig csak limonádéba tettem. Eléggé kiadós, de most már mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Irina

2012. június 20.

Ez a rózsavíz elsősorban ételekbe való, de éppen ez az előnye: nincs benne tartósítószer és nem drága (500 Ft). Én már lassan mindenhova fújom, mindenféle bőrpirosságra jó: fémallergia, ekcéma, borotválás után, pattanásokra, fejbőrre. A faggyútermelést és izzadást is mérsékli. Mivel olcsó, nem kell vele spórolni, nem kell sokáig tárolni, így nem romlik meg. Szerintem érdemes kipróbálni, vagy bármelyik másik gyártmányt, amit ételekbe raknak - ha másért nem, az illata miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.