Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mintyss, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

arybaba2

2013. július 4.

Otletes az uvege es eleg szep szinuek.sajnos nekem sotetkek van(38),amit akkor még bírtam,de mar nem annyira szeretem a sotet szineket.de eleg tartosak.a legnagyobb baja hogy lassan szarad es sokkal kesobb is nyomot hagy a kormomon ha nem vigyazok(orakkal utana).Ellenben egy másik k.lakk,az nincs feltöltve külön KM-re úgyhogy ide írom a véleményem.Annak arany kupakja van és az üvegen két madár van egy szívvel.Barnás-narancsos árnyalat(103) meg vagyok vele elégedve.Jobban,mint ezzel.Így feljavítok rajta 1*ot.(ha ez a lakk külön lenne 5*-ra értékelném).
Ha jól emlékszem valami 200-300 Ft.Ennél jobban szeretem a Lora lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

Ha jól emlékszem valami 200-300 Ft.Ennél jobban szeretem a Lora lakkokat.

Lilu

2013. június 16.

Ez a lakk kb. egy napig bírja, de utána villámgyorsan lepattogzik és rettenetesen csúnya. Fáj a szívem érte, mert szép a színe meg minden, de nagyon nem tartós, nem ajánlanám senkinek aki nem lakkozza minden nap újra a körmét.

Up.: Alaplakkal + fedőlakkal 4 napig bírja, úgy kifejezetten vállalható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 16.

Up.: Alaplakkal + fedőlakkal 4 napig bírja, úgy kifejezetten vállalható.

Maniac

2012. július 12.

Tényleg szépek a színei, de engem zavar az a fura gumis szaga, ami van neki, és lassan is szárad, órák múlva is nyomot lehet hagyni a körmöm, ha nem vigyázok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 12.

Mylla

2012. május 21.

Először az üvegébe szerettem bele egy blogon, tudtam egyszer biztos lesz ilyenem.Én a 47-es és a 67-es árnyalatot vettem.Gyönyörű színűk van, magában 3 réteggel is látszott a körmöm, másik lakkra felkenve egy kis pluszt adott.Inkább folyós, de nem zavaróan.A tartóssága fedőlakk nélkül nekem nulla, bár nincs olyan lakk fedővel vagy anélkül, ami kibírná az 1 napot is a munkám miatt. :)3 csillagot kap, mert még nem találkoztam ilyen gyönyörű üveggel és a színek is klasszak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.