Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pirospipacsocska, Módosítva: 2019. június 1.

Lelőhely:   Online

Giorgio Armani Code jellegű illat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

pirospipacsocska

2019. május 30.

A fiam kedvenc parfümje.Tökéletesen lágy,mégis férfias illat.Nagyon tartós,megfizethető áron kapható!Csak ajánlani tudom! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.