Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mkaticza, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Unguentum Infantum FoNo VII Parma bőrvédő kenőcs csecsemők és kisgyermekek számára.
A bőrön különböző okok folytán (pl.: vizelet stb.), különösen a hajlatokban, hámfosztott, vörös nedvedző területek képződhetnek, amelyeknek helyi kezelésére szolgál ez a kenőcs, mely elősegíti a bőrfelület hámosodását, gyógyulását.

lacrymosa88

2016. április 21.

Kisfiam fenekére használom pelenkakiütés ellen, nagyon jó, és sokkal olcsóbb, mint a márkás cink-oxidos krémek, de ugyanazt tudja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

nikol134

2014. január 4.

Nem csak popsikenőcsnek használom, szél által kifújt orr, kéz, arc, leégésre, szinte mindenre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.