Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nagy.karolina.0723, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   7,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV vagy LED fényre kötő géllakk

Használható zselé vagy porcelán műkörömre és természetes körmökre is. Tartós fényes felületet eredményez.

Doori61

2020. június 1.

Aliexpressről rendeltem jó pár éve az elsőt, gondoltam spórolósra fogom, hisz akkoriban kezdett el érdekelni a körmözés. Össz-vissz egy alap- és fedőlakkot vettem, illetve egy nude (#635) árnyalatot. Egy szó: gyönyörű! Tartós, rendes lámpázás mellett hetekig fényes, nem pattogzik. Nagyon kellemes csalódás, simán übereli a drágább márkákat, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Megababa

2019. november 9.

Én imàdom az összes eddigi színt, amit megrendeltem. A csillàmos àrnyalatok könyörtelenül gyönyörűek, egy rétegben is, a sima színek àltalàban 2 rétegben. Tartós, simàn veri az összes "hazai" màrkàt.... Nagy géllakk gyűjtő vagyok, és sok színem ebből a màrkàból van, nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

vkata96

2019. április 2.

Egy nude színt választottam, ennek ellenére nagyon szépen fed. Egy kicsit folyik, így óvatosan kell vele festeni és egyszerre csak nagyon keveset kell felvenni belőle. Tud annyit, mint a drágább verziók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Viwi0524

2019. március 1.

Én itthoni gél lakkozáshoz rendeltem, először csak 1 üveggel, de miután kiprobaltam és láttam h mennyire jó így már van egy kis alapkeszlet belőle. 😉
    Bátran ajánlom mindenkinek aki eddig gondolkozott a rendelesen. Nagyon szépek a színek és nagyon nagy a választék.
    Nálam ezek a lakkok jobban működnek mint az itthon kapható drága fajták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Nálam ezek a lakkok jobban működnek mint az itthon kapható drága fajták.

Milli006

2019. február 26.

Ebay-en rendeltem többet is és mindegyikkel meg vagyok elégedve! Semmivel sem rosszabb, mint az itthon kapható drágább márkák és 350-400 ft egy darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

nagy.karolina.0723

2018. október 10.

Kedves Mindenki! Azért töltöttem fel ezt a terméket, mert nagyon elégedett vagyok vele és bátran ajánlom. :)
    Bőséges színválaszték, olcsón, és még tartós is. Alaplakk, fixálásmentes fedőlakk és mattító fedőlakk is kapható, Kínából.
    Sajnos az összetevőket nem írják a csomagoláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Sajnos az összetevőket nem írják a csomagoláson.