V Canto

Ár:   56 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. október 18.

Ár:   56 000 Ft

Fejjegyek: áfonya, zöld levelek, fekete ribiszke

Szívjegyek: fémes jegyek, árvácska, bergamott, orgona

Alapjegyek: gyöngyvirág, kakaó, pézsma, bolgár rózsa

Ár: 1700 , Eladó: Mesati
Állapot: 5 ml-s fújós kép szerint, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalást követően postán maradóra (Foxpost nem)

Myrtle

2020. október 17.

Ezúton is köszönöm az én drága Timimnek, hogy hozzájuttatott ehhez a gyönyörűséghez. Már maga a megjelenése is mesésen elegáns, nagy, nehéz üvegét pugha kék bársony borítja, a kerek embléma és a súlyos fém kupak luxus megjelenést kölcsönöznek neki. Az illat engem egy erdei tisztásra hív, erőteljesen jelenik meg benne a szeder, ribizli, áfonya gyümölcse és a zöld levelek illata is, de nem válik gyümölcskoktéllá, hűs és mértéktartó marad. A szívjegyek közül én a pézsmát és fémet érzem igazán, utóbbi miatt kicsit emlékeztet a Silver rain-re, azzal a különbséggel, hogy nem válik fémes-véres lecsengésűvé, hanem hideg, friss marad. A neve szeritem nagyon találó, ugyanis az "ensis" latinul kardot, szablyát jelent -bár nem tudom, innen kapta-e a nevét. A kakaó és a rózsa számomra külön nem tűnik fel. A tartóssága kifejezetten jó, nem tolakodó, de a nap végén még érezni, hajra fújva pedig akár 2-3 napig is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.