Egyéb

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Bio boltok, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Audry1, Módosítva: 2019. szeptember 12.

Lelőhely:   Bio boltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Természetes konzisztencianövelő, illetve gyenge emulgeáló tulajdonsággal is rendelkezik, ezért számos natúr kozmetikum recept összetevői között megtalálható. Klasszikus emulgátorokkal együtt nem érdemes alkalmazni. Ajakápolóknál, masszázstömböknél magas olvadáspontja (60-65 Celsius fok) lehetővé teszi, hogy a vele készülő termékek még nyáron se olvadjanak szét.

Audry1

2019. szeptember 10.

Melegítés hatására olvad meg, viszont ahhoz, hogy szépen el tudjuk dolgozni bármilyen kozmetikumban, folyamatos melegre van szüksége, különben megszilárdul. Talán a pasztillával könnyebb dolgozni, viszont én ezt a fajtát is szeretem, jobban tudom adagolni a mennyiséget is és árban az egyik legjobb márka! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.