Egyéb

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2017. május 3.

Ár:   $25
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről

A forradalmi újítás révén könnyedén elkészíthetjük a cicaszem tusvonalat a nyomda segítégével.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PinkAlien

2018. március 14.

A nyomda nagyon jó, viszont a hozzá járó tus kuka.
Külön tégelyes tusból szoktam ecsettel felvinni a nyomdára a festéket. Ezek után át kell húzni a tusvonalat, de az alap látszik ami írtó nagy segítség és felgyorsítja az elkészülést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

A nyomda nagyon jó, viszont a hozzá járó tus kuka.

lysza1985

2017. május 5.

Annyira béna vagyok a tusvonalban, azt hittem ez majd mindent megold. De nem... 3 különböző tussal sem lesz olyan mint a bemutató videókon, ok, lényegesen jobban néz ki, mintha kézzel csinálnám, meg persze kell hozzá gyakorlás, de szerintem ennyi pénzt nem ért:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.