Egyéb

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet feltöltötte: szucsnikky, Módosítva: 2019. április 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A 100% natúr teafa olaj csökkenti a fejbőr viszketését és szabályozza a faggyútermelődést. Nyugtató hatású. A teafa illóolaj kivételesen jó hatással van a hajra illetve a fejbőrre. Csökkenti a fejbőr irritációt, szabályozza a faggyútermelődést. A hozzáadott csalán kivonat pedig serkenti a fejbőr vérellátását, erősíti a hajhagymákat. A haj szép fényű lesz. Erősen csökkenti a zsírosodást.

Vegyszermentes, 100% natúr Teafa sampon zsíros hajra. Szulfát-, illatanyag-, vegyszer-, színezék-, szilikon- és tartósítószer mentes. Csalánkivonatot tartalmaz.