Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cserepeskaktusz, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

A perui kovaföld por étkezési minőségű termék visszazárható csomagolásban. Magas ásványi anyag, vitamin és szilícium-dioxid tartalom! Kóser jelzéssel ellátott termék.

A kovaföld teljes mértékben biztonságos, hozzáadott anyagoktól mentes, természetes szagtalan por. Megtalálható benne 15 féle természetes ásványi anyag, többek között magnézium, kalcium, nátrium, vas és emellett sok nyomelemet is tartalmaz (pl. titán, bór, mangán, réz, cirkónium).

cserepeskaktusz

2019. október 30.

Igazából hajhullásomra kezdtem el szedni. Először tök jól megállította, aztán abbahagytam a használatát. Pár hónappal később újrakezdtem, de akkor már nem tapasztaltam ezt a hajmegtartó szuper erőt...

Ugyanakkor! tök jól bevált mint púder, szépen mattítja az arcbőrt. Ezt más kovaföld termékeknél olvastam és jelentem nekem is bevált.
A másik szuperereje, hogy SZÁRAZSAMPONKÉNT is használható. Atyaég végre egy termék aminek nincs semmilyen illata!!! Áldás. Szinte megemeli a hajat.
Ahhoz képest, hogy eredetileg nem erre a célra vettem 10/10 pont a járulékos pozitívumok miatt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.